Prieš jos pasirodymą geriausią rezultatą fiksavo Nyderlandų žvaigždė Jutta Leerdam, kuri fiksavo 1:13.83 min.

23-ejų „Skrajojančia olande“ vadinama greitojo čiuožimo žvaigždė, pasaulio čempionė „Instagram“ socialiniame tinkle turi net 2,3 mln. sekėjų. Nyderlandų atletės auksines viltis sudaužė 27-erių M. Takagi. Antrą vietą užėmusi J. Leerdam Pekine iškovojo pirmą olimpinį medalį savo karjeroje.

Tuo metu japonė savo sąskaitoje jau turi visų prabų olimpinius medalius: 2018 metais Pjongčange iškovojo sidabrą 1500 m rungtyje bei bronzą 1000 m nuotolyje.

Jutta Leerdam

Trečią vietą užėmė amerikietė Brittany Bowie, startavusi paskutinėje 15-oje poroje ir nuotolį įveikė per 1:14.61 min.

Ji 0,1 sek. lenkė 4-oje vietoje likusią Rusijos olimpinio komiteto (ROC) atstovę Angeliną Golikovą (1:14.71 sek.), startavusią poroje su olimpine čempione tapusia M. Takagi.