Pirmąja Pekino žiemos olimpinių žaidynių aukso medalio laimėtoja tapo norvegė Therese Johaug. 33 metų sportininkė dominavo 15 km moterų skiatlono trasoje. 14 kartų pasaulio čempionė ir triskart olimpinė prizininkė išsiveržė į priekį įpusėjus distancijai. Sidabrą pelnė pasaulio taurės lyderė rusė Natalija Nepriajeva, bronza atiteko austrei Teresai Stadlober.

Antrą aukso medalių komplektą Norvegijai pelnė mišrioje estafetėje 4x6 km. triumfavę biatlonininkai Marte Olsbu Røiseland, Tiril Eckhoff, Tarjei Boe ir Johannesas Thingnesas Boe. Antrą vietą užėmė 2018 m. Pjongčange vykusiose žiemos olimpinėse žaidynėse auksą iškovojusi Prancūzija, trečioje finiašavo didžiąją lenktynių dalį pirmavusi Rusijos olimpinio komiteto biatlono komanda.

Po dvigubos norvegų sėkmės pirmaisiais aukso medaliais džiaugėsi ir Nyderlandų, Slovėnijos ir Švedijos sportininkai, o paskutinį tašką padėjo trumpąjame treke triumfavusi mišri Kinijos čiuožėjų komanda.

Greitojo čiuožimo rungtyje olimpinį auksą iškovojo Nyderlandų atstovė Irene Schouten, kuri 3000 m distanciją įveikė per 3 min. 56,93 sek ir pagerino olimpinį rekordą. Sidabras atiteko italei Francescai Lollobrigidai, bronza – Kanados atstovei Isabellei Weidemann.

Akrobatinio slidinėjimo varžybose vyrų mogulo rungtyje staigmeną pateikė švedas Walteris Wallbergas. 21-erių sportininkas, iki tol nelaimėjęs nei vieno Pasaulio taurės etapo, žiemos olimpinėse žaidynėse aplenkė geriausiu šios rungties atstovu laikomą kanadietį Mikaelį Kingsbury.

71 kartą Pasaulio taurės varžybose triumfavęs ir 2018 m. Pjongčange olimpinį auksą iškovojęs 29-erių Kanados sportininkas turėjo pasitenkinti sidabru, o bronza atiteko japonui Horishima Ikumai.

Moterų šuolių nuo tramplino varžybose pirmą vietą užėmė Slovėnijos atstovė Urša Bogataj, antra buvo Katharina Althaus, trečia – Nika Križnar. Įdomu, kad prieš ketverius metus Pjongčange 26-erių slovėnė šioje rungtyje užėmė paskutinę vietą.

Galiausiai šventė atėjo ir žiemos olimpinių žaidynių šeimininkų kiemą. Greitojo čiuožimo trumpąjame treke varžybose mišrios estafetės rungtyje Kinijos kvartetas – Qu Chunyu, Fan Kexin, Ren Ziwei ir Wu Dajing keliomis šimtosiomis sekundės dalimis aplenkė Italijos komandą ir iškovojo auksą.

Bronza atiteko Vengrijos komandai.

2022 m. žiemos olimpinės žaidynės Pekine vyks vasario 4-20 dienomis. Žaidynėse dalyvauja apie 2900 sportininkų iš viso pasaulio. Jie išsidalins 109 apdovanojimų komplektus.