Italijos kvartetas – Lorenzo Patta, Marcellis Jacobsas, Fostine Desalu, Filippo Tortu – triumfavo vyrų 4 x 100 m estafetėje distanciją įveikęs per 37,50 sek.

Vos viena šimtąja sekundės atsiliko Didžiosios Britanijos kvartetas – 37,51 sek. (Chijindu Ujah, Zharnelis Hughesas, Richardas Kilty, Nethaneelis Mitchell-Blake'as).

Bronzos medalius iškovojo Kanados sprinteriai – 37,70 sek. (Aaron Brown, Jerome Blake, Brendon Rodney, Andre de Grasse).

Filippo Tortu

Pirmoje dienos pusėje Italijai auksą iškovojo sportinio ėjimo atstovė Antonella Palmisano, kuri 20 km distanciją įveikė per 1:29:12 val. Olimpiniu čempionu svorio kategorijoje iki 75 kg tapo ir karatė kovotojas Luigi Busa.

Po šios dienos Italija su 10 auksinių apdovanojimų medalių rikiuotėje aplenkė vokiečius ir prancūzus bei užima 7-ą vietą.

Šioje įskaitoje tebepirmauja Kinija – 36 aukso, 26 sidabro ir 17 bronzos apdovajimų, iš viso kinų sąskaitoje – 79 medaliai.

Jiems ant kulnų lipa JAV olimpinė rinktinė – 31 aukso, 36 sidabro, 31 bronzos bei iš viso 98 olimpiniai medaliai.

Lietuva po Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės sidabrinio finišo medalių rikiuotėje dalinasi 75-79 vietomis su Šiaurės Makedonija, Namibija ir Turkmėnija.

Iš viso medalius yra iškovojusios 89 šalys.