Šįkart Saitamos arenoje intriga nė nekvepėjo. Prancūzai pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, nuosekliai didindami atotrūkį, kol jis trečiame kėlinyje pasiekė 22 taškus.

Bronziniai praėjusio pasaulio čempionato prizininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 42:31, o puolime komandos lyderiu šeštadienį buvo Thomas Heurtelis, pelnęs 16 taškų, tiesa, neatlikęs nė vieno rezultatyvaus perdavimo.

Taškais pasižymėjo net 11 Prancūzijos krepšininkų, o V. Collet visai komandai stengėsi padalinti žaidimo laiką po lygiai: nė vienas iš dvyliktuko nežaidė daugiau nei 25 min., nė vienas nerungtyniavo mažiau nei 12 min.

Pasirodymą Tokijuje baigusio Irano gretose tradiciškai išsiskyrė Hamedas Haddadi, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Prancūzai užsitikrino pirmą vietą grupėje, iraniečiai liko paskutiniai.

Šeštadienį A grupės kovas užbaigs JAV ir Čekija.

Į ketvirtfinalį žengs po dvi geriausias trijų grupių komandas bei dar dvi, užimsiančios trečiąsias vietas.

Ketvirtfinalių poros paaiškės ištraukus burtus po grupių varžybų pabaigos.

Prancūzija: Thomas Heurtelis 16 (5/6 dvit., 2/3 trit.), Timothe'as Luwawu-Cabarrot 12, Nando De Colo (4/4 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Vincentas Poirier – po 10, Nicolas Batumas 9;

Iranas: Hamedas Haddadi 18 (12 atk. kam., 5 rez. perd., 3 bl.), Arsalanas Kazemi ir Behnamas Yakhchali – po 11, Mohammadsamadas Bahrami 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)