O. Jabeur tapo pirmąja Arabų šalių žaidėja, pasiekusia Didžiojo kirčio turnyro vienetų varžybų finalą. Ji pusfinalyje 6-2, 3-6, 6-1 įveikė Tatjaną Marią.

Savo ruožtu E. Rybakina tapo pirmąja Kazachstano atstove, žengusia į Didžiojo kirčio turnyro finalą. Ji pateikė staigmeną 6-3, 6-3 nugalėjusi buvusią Vimbldono čempionę Simoną Halep.

WTA pasaulio reitinge antrą vietą užimanti E. Jabeur po ilgos pertraukos tapo pirmąja afrikiete, iškovojusia teisę žaisti Vimbldono finale. 1960 metais tai buvo pavykę padaryti Pietų Afrikos Respublikos atstovei Sandrai Reynolds.

„Man tai svajonės išsipildymas po daugybės metų darbo ir pasiaukojimo, – sakė E. Jabeur. – Esu laiminga, kad gavau tokį atlygį, dabar reikia sužaisti dar vienoje dvikovoje.“

E. Rybakina WTA pasaulio reitinge užima 23-ą poziciją. Abi tenisininkės Didžiojo kirčio turnyro finale žais pirmą kartą savo karjerose.