Dvikova centriniame korte truko 2 val. 3 min.

Trečiame rate 35-erių N. Džokovičius susitiks su tautiečiu serbu Miomiru Kecmanovičiumi (ATP-30), kuris antrame rate 7-6 (7-4), 7-6 (7-3), 3-6, 6-3 įveikė čilietį Alejandro Tabilo.

Sensacija užfiksuota antrame turnyro korte: „Roland Garros“ finalininkas, Casperas Ruudas (ATP-6) 6-3, 2-6, 5-7, 4-6 nusileido antro šimtuko atstovui, prancūzui Ugo Humbertui (ATP-112).

Norvegas C. Ruudas buvo akivaizdus šios poros favoritas, tačiau „French Open“ finalą pasiekęs ir tik Rafaelio Nadalio sustabdytas C. Ruudas po 2:39 val. kovos turėjo pripažinti 24-erių prancūzo pranašumą.

Jam Vimbldonas – sėkmingiausias iš visų „Grand Slam“ turnyrų: 2019 metais čia pasiekė 4-ą ratą.

U. Humbertas 2021 metais laimėjo ATP-500 turnyrą („Halle Open“), ATP reitinge buvo pakilęs į 25-ą vietą, tačiau dėl traumos buvo priverstas anksčiau baigti sezoną ir išsibraukti iš kelių turnyrų.

Primename, ATP reitinge 106-ą vietą užimantis Ričardas Berankis antrame Vimbldono rate ketvirtadienį susitiks su Didžiojo kirčio turnyrų rekordininku Rafaeliu Nadaliu. 36-erių ispanas antradienį 3-1 (6-4, 6-3, 3-6, 6-4) nugalėjo argentinietį Franciscą Cerundolą (ATP-42).