C. Alcarazas sensacingai laimėjo „Miami Open“ turnyrą, finale 7-5, 6-4 įveikęs šiuo metu ATP reitinge 7-ą vietą užimantį norvegą Casperą Ruudą.

Ispanas tapo jauniausiu tenisininku istorijoje, laimėjusiu Majamio turnyrą. Prieš tai amžiaus rekordas priklausė serbui Novakui Džokovičiiui, kuris 2007 metais laimėjo šį turnyrą būdamas 19 metų ir 10 mėnesių.

Po Rafaelio Nadalio (18 metų 10 mėnesių) ir Michaelo Chango (18 metų 5 mėnesiai) C. Alcazaras yra trečias jauniausias tenisininkas, laimėjęs „Masters 1000“ turnyrą.

Pusfinalyje ispanas eliminavo titulą gynusį lenką Hubertą Hurkaczą, o ketvirtfinalyje – Vokietijai atstovaujančią žvaigždę Alexanderį Zverevą.

Turnyro Majamyje prizinis fondas – 8,6 mln. JAV dolerių.

Pagal pirmadienį atnaujintą ATP reitingą, C. Alcarazas pakilo per pozicijas ir šiuo metu užima 11-ą vietą. Pirmajame trejete yra N. Džokovičius, Daniilas Medvedevas ir A. Zverevas. Vieną poziciją prarado ketvirtoje vietoje esantis ispanas Rafaelis Nadalis.

Lietuvos pajėgiausias tenisininkas Ričardas Berankis smuktelėjo per vieną poziciją ir šiuo metu užima 88-ą vietą ATP reitinge.

Moterų WTA reitingo lydere pirmą kartą tapo 20-metė lenkė Iga Swiatek. Ji taip pat triumfavo „Miami Open“ turnyre.

Antrą vietą užima čekė Barbora Krejcikova, o trečiąją – ispanė Paula Badosa.