Rezultatai

Andrejus Rubliovas (ATP-5) – Stefanos Tsitsipas (ATP-4) 6-4, 6-4

Novakas Džokovičius (ATP-1) – Casper Ruud (ATP-8) 7-6 (7-4), 6-2

Tenisininkai yra suskirstyti į dvi grupes. Žaliojoje žaidžia N. Džokovičius, S. Tsitsipas, A. Rubliovas ir C. Ruudas. Raudonojoje grupėje jėgas bando likę keturi žaidėjai – Daniilas Medvedevas (2), Jannikas Sinneris (10), Alexanderis Zverevas (3), Hubertas Hurkaczas (9).

Į pusfinalį pateks dvi pirmąsias vietas grupėse užėmę tenisininkai.

Primename, jog jau pirmajame mače traumą patyrė ir iš turnyro pasitraukė italas Matteo Berrettini (7). Jis antrojo seto pradžioje nebegalėjo rungtyniauti akistatoje su A. Zverevu. Italą pakeitė jo tautietis J. Sinneris (10).

Turine dėl traumos nepasirodė ispanas Rafaelis Nadalis (6).

Pernai Daniilas Medevedevas finale nugalėjo austrą Dominicą Thiemą. Užpernai baigiamajame sezono turnyre triumfavo Stefanos Tsitsipas, 2018-aisiais – Alexanderis Zverevas.

Daugiausia kartų – šešis – finalinį sezono turnyrą, kuris vyksta 52-tą sykį, laimėjo traumą dabar besigydantis šveicaras Rogeris Federeris.

N. Džokovičius nugalėjo penkis sykius. Tiesa, pastarąjį kartą čempionu jis tapo senokai – 2015 metais.Penkis kartus čempiono taurę į viršų kėlė ir čekų kilmės JAV tenisininkas Ivanas Lendlas bei amerikietis Pete‘as Samprasas.

Šių metų vienetų vyrų varžybų nugalėtojui atiteks 1,1 milijono JAV dolerių. Finalą pralaimėjęs žaidėjas gaus 530 tūkstančių. Turnyras Turine vyksta uždarose patalpose ant kietos dangos.