Novakas Džokovičius sekmadienį Paryžiuje vykusiame „Roland Garros“ finale turėjo išsiraukti visus savo kozirius, kad galiausiai palaužtų 22-ejų metų graiko S. Tsitsipo (ATP 5) pasipriešinimą – 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4.

N. Džokovičius pralaimėjo pirmus du setus ir atsidūrė ant nesėkmės slenksčio, tačiau laiku mobilizavosi ir perėmė kontrolę į savo rankas.

Trečiame, ketvirtame ir penktame setuose dominavęs Novakas galiausiai po 4 valandų 12 minučių kovos išplėšė pergalę ir antrą kartą karjeroje triumfavo Paryžiaus kortuose.

Pirmadienį ryte Graikijos teniso žvaigždė prisipažino, jog prieš akistatą jį sukrėtė žinia apie močiutės netektį.

S. Tsitsipas „Instagram“ socialiniame tinkle jautriai atsiliepė apie gyvenimo kovą pralaimėjusią močiutę.

Tenisininkas teigė, jog pergalės ir pralaimėjimai bei titulai nublanksta prieš pamatines gyvenimo vertybes ir jo prasmę.

„Gyvenimas nėra tik pergalės ar pralaimėjimai. Svarbu mėgautis kiekviena akimirka gyvenime, vienam ar su kitais drauge. Gyventi prasmingą gyvenimą be kančios ir paniekos.

Trofėjų kėlimas ir pergalių šventimas yra kažkas ypatingo, bet tai nėra viskas. Likus 5 minutėms prieš žengimą į kortus mano labai mylima močiutė pralaimėjo gyvenimo kovą.

Tai išmintinga moteris, kurios tikėjimas gyvenimu ir noras duoti bei suteikti negali būti lyginamas su jokiu kitu žmogumi, kurį kada nors aš sutikau. Svarbu, jog šiame pasaulyje būtų daugiau panašių į ją žmonių. Tokie žmonės kaip ji tave atgaivina ir leidžia svajoti.

Tai skirta jai ir tik jai. Ačiū, kad užauginai mano tėvą. Be jo tai būtų neįmanoma“, – jautriai apie skaudžią žinią pranešė S. Tsitsipas.