14 mėnesių dėl kelio operacijų teniso nežaidęs veteranas Dohoje suklupo ketvirtfinalyje.

20 kartų „Grand Slam“ turnyrų čempioną eliminavo 42-ą vietą ATP reitinge užimantis gruzinas Nikolozas Basilašvilis, laimėjęs rezultatu 3:6, 6:1, 7:5.

R. Federeris turėjo galimybę įveikti varžovą trečiame sete, bet ja nepasinaudojo, o iškart po to pralaimėjo geimą paduodamas.

Ne be vargo R. Federeris peržengė ir pirmąjį ratą, tik po trijų setų kovos 7:6 (10:8), 3:6, 7:5 nurungęs britą Daną Evansą (ATP-28).

Po šio mačo jis užsiminė žaidimo metu vis dar jautęs skausmus.

Penktadienį šeštą poziciją tarp geriausių planetos tenisininkų užimantis šveicaras socialiniame tinkle pranešė atsisakantis planų startuoti kitame turnyre Artimuosiuose Rytuose – „Dubai Open“.

Vietoje to R. Federeris kitą savaitę skirs dėmesį treniruotėms.

„Džiaugiuosi, kad grįžau į tenisą, tai bet kokiu atveju pozityvus dalykas. Žinant mano situaciją, galiu būti patenkintas, kad sugebėjau sužaisti du trijų setų trukmės mačus iš eilės. Man tai yra svarbus žingsnis į priekį“, – teigė gyva teniso legenda.

Prieš tai jis jau buvo pranešęs nedalyvausiantis ir „Miami Open“ turnyre JAV, tad kito R. Federerio pasirodymo teks palaukti iki grunto sezono antroje pavasario pusėje.