„Save pastačiau į nepatogią situaciją. Tai panašiai, kaip susitikinėti su vaikinu, kuris „užknisa“. Būtent tai ir dariau korte. Tuo metu jaučiausi taip, kad turiu atsikratyti tuo vaikinu. Tai nuvilia“, – kalbėjo S. Williams.

Pagrindine artėjančio „US Open“ turnyro favorite laikoma S. Williams trečiadienį 7-5, 6-7, 1-6 nusileido vienai iš ryškiausių talentų Mariai Sakkari ir baigė pasirodymą „Western & Southern Open“ turnyre.


Dvikovoje su graike viskas galėjo baigtis antrajame sete, tačiau S. Williams pirmaujant 5-3, varžovė perėmė iniciatyvą ir laimėjo tiebreak'ą.

Kitą mėnesį 39 metų gimtadienį švęsianti amerikietė neieškojo pasiteisinimų: „Taip, buvo sunku, tačiau turėjau daug galimybių laimėti. Turiu išspręsti, kaip pradėti laimėti tokiuose mačuose vėl“.


Savo 24-o Didžiojo kirčio titulo sieksianti S. Williams patvirtino, kad jos koncentracija „US Open“ turnyre bus daug geresnė.

„Sunku žaisti taip, kaip dabar žaidžiu ir išlikti pozityviai. Žaisti 9 valandas per savaitę yra per daug. Paprastai tiek netenka žaisti. Man tai visiškai nauja“, – kalbėjo tenisininkė.

„US Open“ vyrų grupėje favoritu laikomas Novakas Džokovičius.

Rafaelis Nadalis ir Bianca Andreescu turėjo ginti čempionų titulą, tačiau abiejų turnyre nebus – R. Nadalis neatvyks baimindamasis tikimybės užsikrėsti COVID-19, o B. Andreescu teigė, kad pandemija neleido jai tinkamai pasirengti ir varžytis būnant aukščiausios sportinės formos.