Pirmajame Niujorke vykstančio turnyro rate R. Berankis po itin atkaklios kovos 6:7(4:7), 6:4, 7:5 palaužė Tommy Paulą.

Geriausias Lietuvos tenisininkas ATP reitinge yra 72-as, o jo nugalėtas varžovas – 57-as. Sportininkų akistata truko 2 valandas ir 32 minutes.

Itin permainingai klostėsi valandą trukęs trečiasis setas, kurio lemiamame geime paskutinį mačo tašką R. Berankis iškovojo tik šeštuoju bandymu.

R. Berankis ATP 1000 turnyro pagrindinėse varžybose laimėjo po 9 metų pertraukos. Tokiuose turnyruose atletas yra pasiekęs 2 pergales ir patyręs 8 pralaimėjimus.

30-metis Lietuvos atstovas 23-ejų T. Paulą įveikė pirmą kartą karjeroje – prieš metus pirmasis jų susitikimas baigėsi amerikiečio pergale 4:6, 7:6, 6:3.

Įtemptą nervų karą laimėjusio lietuvio antrajame rate laukia pirmosios pasaulio raketės Novako Džokovičiaus barjeras.

R. Berankis su serbu susitiks antrą kartą karjeroje. 2013 metais „US Open“ turnyre jam buvo pralaimėta 1:6, 2:6, 2:6. Antrasis šių tenisininkų susitikimas įvyks pirmadienį.

Į „Western and Southern Open“ turnyrą R. Berankis pateko įveikęs du varžovus atrankoje. Penktadienį jis po 2 valandas ir 35 minutes trukusios kovos 6:2, 5:7, 7:6(7:4) eliminavo japoną Yasutaką Uchiyama.

Turnyro Niujorke prizų fondą sudaro daugiau nei 6,297 mln. JAV dolerių. Patekęs į antrą turnyro ratą R. Berankis užsidirbo 43,45 tūkst. dolerių bei 80 ATP reitingo taškų.

Paskutinį rugpjūčio savaitgalį tuose pačiuose Niujorko kortuose prasidės ir „US Open“ turnyras.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (84)