Pirmoji vyrų vienetų turnyro raketė Laurynas Grigelis 6:0, 6:1 sutriuškino Tomą Motiejūną, o antrąjį reitingą turintis Julius Tverijonas 6:3, 6:2 nugalėjo Matą Supranavičių.

Pernai čempionate triumfavęs Tadas Babelis 6:2, 6:2 įveikė Igną Čipkų. Lygiai tokiu pačiu rezultatu savo priešininką Mykolą Žilinską įveikė ir ketvirtoji turnyro raketė Aleksas Tverijonas.

Moterų vienetų turnyro favoritė Justina Mikulskytė varžybų starte 6:0, 6:0 nepasigailėjo Smiltės Bakytės, o 2020-ųjų Lietuvos čempionė Iveta Daujotaitė 6:0, 6:1 pranoko Moniką Beleišytę.

Vienintelei Patricijai Paukštytei, pernai čempionate užėmusiai antrąją vietą, šiais metais pirmasis varžybų ratas susiklostė dramatiškai. Ji tik sunkioje trijų setų kovoje 6:7, 6:3, 6:3 įveikė Umą Bakaitytę.

Antradienį Lietuvos teniso čempionato aistros ir toliau kunkuliuos Bernardinų sodo teniso aikštyne. Čia vyks vyrų ir moterų vienetų bei dvejetų turnyrų susitikimai. Mačų pradžia – 10 val.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)