Pirmoje partijoje pirmadienį 29-erių vilnietis 6:3, 6:1 sutriuškino Prancūzijos atstovą Luka Pavlovicą (ATP 963), o antroje akistatoje antradienį jis savo pranašumą įrodė prieš patyrusį serbą Vladimirą Troickį.

72-ąją vietą ATP reitinge užimantis lietuvis 34-erių metų varžovą 6:3, 6:3 įveikė per 1 val. 16 min.

Šiuo metu V. Troickis pasaulio reitinge yra 184-as, tačiau 2011-aisiais jis buvo užkopęs iki itin aukštos 12-osios pozicijos.

Vyrų varžybose Belgrade 36 tenisininkai kovoja suskirstyti į 9 grupes. R. Berankio dar laukia akistatos su serbu su Borisu Butulija (ATP-1312). Dvikova įvyks trečiadienį.

Varžybų favoritas – 23-ioji planetos raketė iš Serbijos Dušanas Lajovičius.

Paskutinį kartą prieš priverstinę pertrauką R. Berankis aikštėje varžėsi kovo pradžioje Meksikoje vykusiame „Challenger“ serijos turnyre, iš kurio pasitraukė trečiame rate.

Primename, kad visi į oficialius ATP ir WTA kalendorius įtraukti turnyrai dėl koronaviruso grėsmės buvo sustabdyti kovą ir nebus atnaujinti mažiausiai iki liepos 31 d.

Nutrūkus varžybų rutinai, jas organizuoti ėmėsi patys žaidėjai. Praėjusį savaitgalį Belgrade teniso sezoną pratęsė pirmosios planetos raketės Novako Džokovičiaus surengtas „Adria Tour“ turnyrų serijos debiutas, kuriame pergalę iškovojo austras Dominicas Thiemas (ATP-3).