Per gegužės mėnesį šiame tęstiniame turnyre buvo sužaista beveik 100 įskaitinių mačų, kuriais visas būrys žaidėjų mėgino pagerinti pozicijas reitinge, susigrąžinti formą ar tiesiog aktyviai ir smagiai praleisti laiką.

Svarbiausia atsinaujinusio sezono naujiena – pasikeitęs „Teniso piramidės“ reitingo lyderis. Po ilgų mėnesių daugkartinio varžybų čempiono Tado Skairio dominavimo, jį iš pirmosios pozicijos išstūmė Miroslavas Janč. Pastarasis varžybų reitingo lyderiu tapo pirmą sykį.

Tiesa, retai pastaraisiais mėnesiais „Teniso piramidėje“ rungtyniaujantis T. Skairys gegužės pabaigoje galėjo pasidžiaugti nelengva pergale 2:6, 6:2, 10-6 prieš ketvirtoje pozicijoje esantį Paulių Lataką. Pastarasis, beje, prieš mėnesį reitingo buvo tik 18-as.

Trečiąją vietą reitinge užima jau 370 mačų „Teniso piramidėje“ sužaidęs Žydrūnas Andriukaitis, penktąją – Paulius Andriukaitis. Toliau rikiuojasi Jonas Mačiuitis, Arūnas Kaminskas ir Vytautas Pranulis.

Iš 19-os pozicijos į devintąją šoktelėjo Paulius Ramantauskas, iš 23-ios į 12-ąją – Dovydas Akstinas, o 48-os į 22-ąją – Liudas Stelmokas. Gvidas Minkevičius prieš mėnesį buvo 68-as, o dabar – 34-as.

Grėsmingai „Teniso piramidėje“ debiutavo Ignas Volbikas. Tik antroje gegužės pusėje pirmuosius mačus sužaidęs tenisininkas jau pasiekė šešias pergales iš tiek pat galimų ir šiuo metu reitinge užima 119-ąją vietą.

Iš viso reitinguoti yra 307 tenisininkai.

„Teniso piramidė“ – tai tradicinis UAB „Teniso pasaulis“ organizuojamas teniso turnyras, be pertraukų vykstantis jau nuo 2007 metų. Šis projektas nuo kitų teniso turnyrų skiriasi tuo, kad vyksta visus metus. Teniso žaidėjai kviečia vieni kitus į dvikovas, stengdamiesi pakilti į kuo aukštesnę „Piramidės“ poziciją.