Lietuvos teniso sąjunga (LTS) primena pagrindinius apribojimus, kuriuos siūloma taikyti žaidimui:

– Jokio fizinio kortų personalo ir klientų kontakto – lauko aikštelės nuomojamos naudojantis elektroninėmis sistemomis, atsiskaitymai vykdomi internetu.

– Žaidėjams nesuteikiamos galimybės pasinaudoti dušais, persirengimo kambariais ar spintelėmis – jie atvyksta į išsinuomotą aikštelę jau apsirengę sportine apranga, taip pat ir išvyksta iš jos.

– Nėra vykdomi jokie renginiai, turnyrai, kitokie susibūrimai.

– Žaidžiama savo raketėmis, kamuoliukais, jų nuomos paslauga neteikiama.

– Kortai turi būti aprūpinti papildomos priemonės dezinfekuoti rankas ir inventorių.

– Žaidėjams neleidžiama žaisti dvejetų, aikštelėje vienu metu daugiausiai gali būti 2 žmonės (jie yra priešingose aikštelės pusėse).

– Žaidėjai privalo vengti tiesioginio fizinio kontakto, turi griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo čiaudėjimo etiketas).

LTS rekomenduoja klubams ir žaidėjams griežtai laikytis šių taisyklių. Kitu atveju, karantino taisyklių sušvelninimas tenisui gali būti atšauktas.

Svarbu ir tai, kad Vyriausybės sprendimu į uždarus teniso aikštynus nuo pirmadienio galės grįžti ir dalis profesionalių sportininkų.

Sporto paskirties durys atsivers atrankos į olimpines ir paralimpines žaidynes reikalavimus įvykdžiusiems sportininkams, olimpinių rinktinių kandidatams, pasaulio ar Europos čempionatams besirengiantiems sportininkams.