„Kortus ruošėme ir ties tuo dirbome iš anksto tam, kad galėtume startuoti vos tik gavus leidimą. Kadangi žmonėms sveika yra pajudėti, o sportas stiprina atsparumą virusams ir kitiems negalavimams, tai džiaugiamės, kad valstybė atkreipė dėmesį į mūsų situaciją ir suteikė galimybę žmonėms užsiimti šiuo sportu“, – teigė SEB arenos ir Bernardinų kortus administruojančios įmonės „Teniso pasaulis“ vadovas Ramūnas Grušas.

Tenisas yra vienas saugiausių būdų šiuo laikotarpiu sveikai sportuoti lauke, nes jis yra žaidžiamas tarp varžovų esant dideliam atstumui, visi naudoja savo kamuoliukus ir raketes. Vis dėlto žaisti tenisą šiuo metu bus galima tik griežtai laikantis visų saugumo reikalavimų.

Anot R. Grušo, išsinuomoti aikšteles ir atsiskaityti už jas bus galima tik naudojantis elektroninėmis sistemomis. Taip pat šiuo laikotarpiu nebus galimybės naudotis dušais ir persirengimo kambariais bei spintelėmis, todėl žaidėjai privalės atvykti į aikšteles jau apsirengę sportine apranga.

Žaidžiami galės būti tik vienetai, o aikštėje ir šalia jos bus leidžiama būti tik dviem žmonėms, kurie laikysis ne mažesnio nei 10 m. atstumo. Bus draudžiami bet kokie žmonių susibūrimai, renginiai ir turnyrai, o visi žaidėjai privalės maksimaliai vengti tiesioginio fizinio kontakto ir turės griežtai laikytis asmens higienos reikalavimų.

„Atkreipiu dėmesį, kad visi atsiskaitymai už aikštelių nuomą vyks bekontakčiu būdu – iš anksto išsinuomoti aikštelę bus galima jau nuo penktadienio. Tuo tarpu bet koks visų šių taisyklių pažeidimas nebus toleruojamas“, – pridūrė R. Grušas.

Visi tenisininkai taip pat bus aprūpinami papildomomis priemonėmis dezinfekuoti rankas ir inventorių.