Lietuvos rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius į komandos sudėtį taip pat įtraukė Julių Tverijoną (ATP-784), po sunkios traumos į kortus grįžtantį Luką Mugevičių bei jaunuosius Vilių Gaubą (ITF U18-613) ir Ainių Sabaliauską (ITF U18-624).

Penkiolikmečiui V. Gaubui tai bus debiutas Lietuvos vyrų teniso rinktinėje. Į Lietuvos rinktinės stovyklą R. Mugevičius taip pat pakvietė ir šešiolikmetį Pijų Vaitiekūną (ITF U18-625).

Portugalijos komandos strategijas Rui Machado prieš lietuvius išrikiuos savo pajėgiausius tenisininkus. Komandos sudėtyje yra Joao Sousa (ATP-68), Pedro Sousa (ATP-108), Joao Dominguesas (ATP-150) ir Frederico Silva (ATP-190).

„Galiu tik pakartoti tiesą, kuri yra akivaizdi žvelgiant į žaidėjų reitingus. Portugalai yra akivaizdūs šio susitikimo favoritai, o mūsų tenisininkams dvikovos su jais bus puiki proga semti patirtį. Kartu labai noriu pakviesti į Šiaulius visus mūsų rinktinės fanus. Galiu jiems pažadėti, kad atiduosime visas jėgas“, – sako R. Mugevičius.

Lietuvos ir Portugalijos teniso rinktinių keliai buvo susikirtę 2013 metais. Lisabonoje vykusiame susitikime šeimininkai iškovojo pergalę 5:0.

Daviso taurės mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių kovo 6-7 d. vyks Šiaulių teniso akademijoje. Penktadienį (pradžia – 16 val.) bus žaidžiami du vienetų susitikimai, o šeštadienį (pradžia – 12 val.) – dvejetų akistata ir dar du vienetų mačai.