Pagal paramos kryptį, kuria siekiama padėti Lietuvos rinktinei atstovaujantiems sportininkams, 10 tūkst. eurų skirta antrajai šalies vyrų raketei Laurynui Grigeliui.

Tenisininkas L. Grigelis, kuris Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitinge užima 418-ąją vietą, netrukus pradės šių metų sezoną ir sieks nudžiuginti Lietuvos teniso sirgalius naujomis pergalėmis. Sportininkas pripažįsta, kad tenisas nėra pigi sporto šaka, todėl jį džiugina gauta parama ir parodytas dėmesys.

„Tai yra labai didelė pagalba ne tik man, bet ir kitiems žaidėjams. Tenisas yra brangus sportas, kuris reikalauja didelių išlaidų. Parama labai padeda, nes šiuos pinigus galima investuoti į treniruotes, taip pat nuvykti į daugiau turnyrų su treneriu. Dėl to procesas juda į priekį ir rezultatai gerėja. Esu už tai labai dėkingas“, – sakė L. Grigelis.

Finansinės paramos sulaukė ir Lietuvos moterų teniso lydere tapusi Justina Mikulskytė. Po studijų JAV sportininkė susikoncentravo į profesionalų tenisą ir iškart ėmė demonstruoti puikius rezultatus. Nuo 2019 metų ji laimėjo net aštuonis ITF serijos turnyrus. „Teniso talentų“ fondas įvertinto ir tai, kad sportininkė yra pasiruošusi atstovauti Lietuvą birželį vyksiančiame Federacijos taurės turnyre, todėl jai buvo skirta 5000 eurų.

Dar 14,5 tūkst. eurų buvo paskirstyta pagal jaunimo talentų kryptį. Šios lėšos atiteko sėkmingai jaunimo varžybose žaidžiantiems mūsų šalies atstovams. Patricija Paukštytė ir Ainius Sabaliauskas gavo po 6000 eurų, Patricija Cechanavičiūtė – 1500 eurų, o Gabrielė Vaškelytė – 1000 eurų.

Antrasis finansinės paramos paraiškų priėmimo etapas startuos liepos mėnesį. Paramos galės tikėtis sulaukti visi nustatytus kriterijus atitinkantys sportininkai. Kriterijai skelbiami svetainėje www.tenisotalentai.lt.

Visas lėšas „Teniso talentų“ fondui skiria UAB „Darnu Group“. Projektą vykdo bendrovė „Teniso pasaulis“, valdanti didžiausią Baltijos šalyse teniso infrastruktūros objektą SEB areną.