Pernai „US Open“, o šiemet – „Australian Open“ turnyruose triumfavusi Japonijos tenisininkė Paryžiuje dėl kelialapio į aštuntfinalį kovos su 23-ejų metų čeke Katerina Siniakova (42).

Triskart „French Open“ čempionė amerikietė Serena Williams (10) antrajame rate 6:3, 6:2 nugalėjo japonę Kurumi Narą (238). Trečiajame rate JAV tenisininkės lauks susitikimas su tautiete Safia Kenin (35).

Aštuntoji planetos raketė australė Ashleigh Barty ketvirtadienį 7:5, 6:1 nugalėjo amerikietę Daniellę Collins (36).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate 2016 metų atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtojas 32-ejų metų serbas Novakas Djokovičius (1) užtikrintai 6:1, 6:4, 6:3 pranoko 27-erių metų Šveicarijos atstovą Henrį Laaksoneną (104). Pasaulio reitingo lyderis trečiajame rate susitiks su 26-erių metų italu Salvatore Caruso (147).

Praėjusių metų „French Open“ finalininkas 25-erių metų austras Dominicas Thiemas (4) 6:3, 6:7 (6-8), 6:3, 7:5 nugalėjo 21-erių metų kazachą Aleksandrą Bubliką (91) ir trečiajame rate žais su 33-ejų metų urugvajiečiu Pablo Cuevasu (47).

22-ejų metų Vokietijos atstovas Alexanderis Zverevas (5) be didesnio vargo 6:1, 6:3, 7:6 (7-3) nugalėjo švedą Mikaelį Ymerą (148).

30-metis argentinietis Juanas Martinas del Potro (9) 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 6:2 įveikė 23-ejų metų japoną Yoshihito Nishioką (72).

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)