Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinis A. Sabaliauskas su partneriu iš Italijos pateisino turnyro favoritų vardą.

Pusfinalyje jie 7:6 (7-5), 6:1 nugalėjo kipriečius Andreasą Petrou ir Photosą Photiadesą, o finale penktadienį 6:4, 6:2 pranoko kitą Kipro porą Stylianą Christodoulou ir Lambrą Pantzarį.

Vienetų varžybose A. Sabaliauskas liko per žingsnį nuo finalo. Pusfinalyje jis po atkaklios kovos 6:7 (11-13), 6:4, 4:6 nusileido P. Photiadesui.

Merginų vienetų varžybose puikų pasirodymą tęsia VTA auklėtinė Patricija Paukštytė. Ji pusfinalyje 6:0, 6:2 įveikė ukrainietę Jelizavetą Čerednyk.Finale Lietuvos tenisininkė žais su turnyro favorite kipriete Klio Maria Ioannou.

„Tennis Europe“ reitinguose A. Sabaliauskas užima 42-ąją vietą, o P. Paukštytė – 279-ąją.