Savo geriausią pasiekimą „Australian Open“ turnyre pakartojusi Latvijos tenisininkė dėl kelialapio į ketvirtfinalį kovos su praėjusių metų atvirojo JAV čempionato („US Open“) nugalėtoja 21-erių metų japone Naomi Osaka (4). Pastaroji šeštadienį 5:7, 6:4, 6:1 įveikė 33-ejų metų Taivano atstovę Su-Wei Hsieh (27).

Septyniskart „Australian Open“ čempionė amerikietė Serena Williams (16) trečiajame rate 6:2, 6:1 nugalėjo 18-metę ukrainietę Dajaną Jastremską (57).

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate pirmoji planetos raketė 31-erių metų serbas Novakas Djokovičius 6:3, 6:4, 4:6, 6:3 nugalėjo 19-metį Kanados atstovą Denisą Shapovalovą (27).

Šešiskart „Australian Open“ turnyrą laimėjęs N. Djokovičius aštuntfinalyje susitiks su 22-ejų metų rusu Daniilu Medvedevu (19).

„Australian Open“ turnyro prizų fondą sudaro 62,5 mln. Australijos dolerių.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.