Net dešimt kartų šiame turnyre triumfavęs R. Nadalis antrajame rate žais su 28-erių metų argentiniečiu Guido Pella (78).

30-metis estas Jurgenas Zoppas (136) antradienį 6:7 (4-7), 6:2, 4:6, 7:6 (7-5), 6:3 įveikė 14-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį 25-erių metų amerikietį Jacką Socką ir antrajame rate susitiks su savo bendraamžiu belgu Rubenu Bemelmans'u (110).

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė 24-erių metų ispanė Garbine Muguruza 7:6 (7-0), 6:2 nugalėjo 32-ejų metų rusę Svetlaną Kuznecovą (43), o 31-erių metų rusė Marija Šarapova (30) 6:1, 4:6, 6:3 įveikė 26-erių metų olandę Richel Hogenkamp (133).

Turnyro prizų fondą sudaro beveik 39,2 mln. eurų.

Antradienį vykusių vienetų susitikimų rezultatai.

Vyrai. I ratas.

Rafael Nadal (Ispanija, 1) – Simone Bolelli (Italija) 6:4, 6:3, 7:6 (11-9)

Marin Čilič (Kroatija, 3) – James Duckworth (Australija) 6:3, 7:5, 7:6 (7-4)

Juan Martin del Potro (Argentina, 5) – Nicolas Mahut (Prancūzija) 1:6, 6:1, 6:2, 6:4

Kevin Anderson (PAR, 6) – Paolo Lorenzi (Italija) 6:1, 6;2, 6:4

John Isner (JAV, 9) – Noah Rubin (JAV) 6:3, 7:6 (9-7), 7:6 (9-7)

Jurgen Zopp (Estija) – Jack Sock (JAV, 14) 6:7 (4-7), 6:2, 4:6, 7:6 (7-5), 6:3

Kyle Edmund (Didžioji Britanija, 16) – Alex de Minaur (Australija) 6:2, 6;4, 6:3

Fabio Fognini (Italija, 18) – Pablo Andujar (Ispanija) 6:4, 6;2, 6:1

Denis Shapovalov (Kanada, 24) – John Millman (Australija) 7:5, 6;4, 6:2

Steve Johnson (JAV) – Adrian Mannarino (Prancūzija, 25) 7:6 (7-1), 6:2, 6:2

Sergei Stachovsky (Ukraina) – Feliciano Lopez (Ispanija, 28) 6:2, 6:4, 6:2

Guido Pella (Argentina) – Joao Sousa (Portugalija) 6:2, 6:3, 6:4

Elias Ymer (Švedija) – Dudi Sela (Izraelis) 7:6 (7-3), 6:3, 6:1

Pablo Cuevas (Urugvajus) – Aljaž Bedene (Slovėnija) 6:4, 6:3, 6:2

Ruben Bemelmans (Belgija) – Yuki Bhambri (Indija) 6:4, 6:4, 6:1

Maximilian Marterer (Vokietija) – Ryan Harrison (JAV) 6:1, 6:3, 7:5

Horacio Zeballos (Argentina) – Yuichi Sugita (Japonija) 6:4, 6:7 (3-7), 6:4, 6:2

Jan-Lennard Struff (Vokietija) – Jevgenij Donskoj (Rusija) 6:1, 6:3, 6:0

Marton Fucsovics (Vengrija) – Vašek Pospišil (Kanada) 6:3, 6:3, 7:6 (7-5)

Mischa Zverev (Vokietija) – Florian Mayer (Vokietija) 6:2, 6:1, 7:6 (7-3)

Hubert Hurkacz (Lenkija) – Tennys Sandgren (JAV) 6:2, 6:2, 3:6, 6:3

Thomas Fabbiano (Italija) – Matthew Ebden (Australija) 6:4, 5:7, 6:2, 3:6, 6:2.

Moterys. I ratas.

Garbine Muguruza (Ispanija, 3) – Svetlana Kuznecova (Rusija) 7:6 (7-0), 6:2

Caroline Garcia (Prancūzija, 7) – Duan Yingying (Kinija) 6:1, 6:0

Julia Goerges (Vokietija, 11) – Dominika Cibulkova (Slovakija) 6:4, 5:7, 6:0

Angelique Kerber (Vokietija, 12) – Mona Barthel (Vokietija) 6:2, 6:3

Elise Mertens (Belgija, 16) – Varvara Lepčenko (JAV) 6:7 (9-11), 7:6 (7-4), 6:0

Ashleigh Barty (Australija, 17) – Natalja Vichlianceva (Rusija) 6:3, 6:1

Kiki Bertens (Olandija, 18) – Aryna Sabalenka (Baltarusija) 6:2, 6:1

Daria Gavrilova (Australija, 24) – Sorana Cirstea (Rumunija) 4:6, 7:6 (7-4), 6:3

Zhang Shuai (Kinija, 27) – Kristina Kučova (Slovakija) 6:0, 7:5

Marija Šarapova (Rusija, 28) – Richel Hogenkamp (Olandija) 6:1, 4:6, 6:3

Anastasija Pavliučenkova (Rusija, 30) – Polona Hercog (Slovėnija) 6:4, 7:6 (7-1)

Serena Williams (JAV) – Kristyna Pliškova (Čekija) 7:6 (7-4), 6:4

Fiona Ferro (Prancūzija) – Carina Witthoeft (Vokietija) 6:4, 6:2

Samantha Stosur (Australija) – Yanina Wickmayer (Belgija) 6:2, 6:4

Taylor Townsend (JAV) – Myrtille Georges (Prancūzija) 6:4, 6:2

Irina-Camelia Begu (Rumunija) – Anna Karolina Schmiedlova (Slovakija) 6:4, 5:7, 9:7

Ana Bogdan (Rumunija) – Marketa Vondroušova (Čekija) 6:3, 1:6, 6:4

Alison van Uytvanck (Belgija) – Isabelle Wallace (Australija) 6:1, 6:0

Aliaksandra Sasnovič (Baltarusija) – Denisa Allertova (Čekija) 6:4, 6:3

Peng Shuai (Kinija) – Aleksandra Krunič (Serbija) 6:3, 6:4

Bethanie Mattek-Sands (JAV) – Johanna Larsson (Švedija) 6:4, 6:3.