15-oji pasaulio raketė iš Latvijos 3:6, 6:3, 6:2 nugalėjo 31-erių metų JAV atstovę Varvarą Lepčenko (64).

Mačas truko 1 val. 45 min.

Antrajame rate A. Sevastova žais su 30-mete su Marija Šarapova (48). 2008 metų šio turnyro nugalėtoja Rusijos tenisininkė 6:1, 6:4 įrodė pranašumą prieš 30-metę vokietę Tatjaną Marią (47).

Pirmoji pasaulio raketė 26-erių metų rumunė Simona Halep pirmajame rate 7:6 (7-5), 6:1 įveikė 17-metę australę Destanee Aiava (193). Kitame etape S. Halep žais su 23-ejų metų kanadiete Eugenie Bouchard (112).

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate šešiskart (2008, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016 m.) „Australian Open“ čempionas 30-metis serbas Novakas Djokovičius (14) 6:1, 6:2, 6:4 nugalėjo 28-erių metų amerikietį Donaldą Youngą (63).

Antrajame rate N. Djokovičius žais su 31-erių metų prancūzu Gaeliu Monfilsu (46).

Penkis kartus (2004, 2006, 2007, 2010 ir 2017 m.) „Australian Open“ čempionu tapęs 36-erių metų šveicaras Rogeris Federeris (2) 6:3, 6:4, 6:3 pranoko 28-erių metų slovėną Aljažą Bedene (49) ir antrajame rate susitiks su 27-erių metų vokiečiu Janu-Lennardu Struffu (53).

Kaip jau skelbta, 27-erių metų lietuvis Ričardas Berankis 3:6, 4:6, 6:2, 6:7 (2-7) pralaimėjo aštuntajai pasaulio raketei 32-ejų metų šveicarui Stanui Wawrinkai.

Turnyro prizų fondą sudaro 55 mln. Australijos dolerių.

Antradienį vykusių vienetų susitikimų rezultatai.

Moterys. I ratas.

Simona Halep (Rumunija, 1) - Destanee Aiava (Australija) 7:6 (7-5), 6:1

Garbine Muguruza (Ispanija, 3) - Jessika Ponchet (Prancūzija) 6:4, 6:3

Karolina Pliškova (Čekija, 6) - Veronica Cepede Royg (Paragvajus) 6:3, 6:4

Caroline Garcia (Prancūzija, 8) - Carina Witthoeft (Vokietija) 7:5, 6:3

Johanna Konta (Didžioji Britanija, 9) - Madison Brengle (JAV) 6:3, 6:1

Ana Bogdan (Rumunija) - Kristina Mladenovič (Prancūzija, 11) 6:3, 6:2

Anastasija Sevastova (Latvija, 14) - Varvara Lepčenko (JAV) 3:6, 6:3, 6:2

Jelena Vesnina (Rusija, 16) - Ons Jabeur (Tunisas) 6:3, 6:4

Madison Keys (JAV, 17) - Qian Wang (Kinija) 6:1, 7:5

Ashleigh Barty (Australija, 18) - Aryna Sabalenka (Baltarusija) dar vyksta

Barbora Strycova (Čekija, 20) - Kristie Ahn (JAV) 6:1, 7:5

Angelique Kerber (Vokietija, 21) - Anna Lena Friedsam (Vokietija) 6:0, 6:4

Agnieszka Radwanska (Lenkija, 26) - Kristyna Pliškova (Čekija) 2:6, 6:3, 6:2

Andrea Petkovič (Vokietija) - Petra Kvitova (Čekija, 27) 6:3, 4:6, 10:8

Mirjana Lučič-Baroni (Kroatija, 28) - Shelby Rogers (JAV) 7:6 (8-6), 5:7, 6:2

Lucie Šafarova (Čekija, 29) - Ajla Tomljanovič (Australija) 7:5, 6:3

Marija Šarapova (Rusija) - Tatjana Maria (Vokietija) 6:1, 6:4

Naomi Osaka (Japonija) - Kristina Kucova (Slovakija) 7:5, 6:2

Su-Wei Hsieh (Taivanas) - Lin Zhu (Kinija) 0:6, 6:0, 8:6

Lesija Curenko (Ukraina) - Natalja Vichlianceva (Rusija) 3:6, 6:3, 6:4

Camila Giorgi (Italija) - Ana Kalinskaja (Rusija) 6:4, 6:3

Julija Putinceva (Kazachstanas) - Heather Watson (Didžioji Britanija) 7:5, 7:6 (8-6)

Lauren Davis (JAV) - Jana Čepelova (Slovakija) 6:7 (4-7), 6:3, 6:1

Bernarda Pera (JAV) - Ana Blinkova (Rusija) 6:2, 6:2

Marketa Vondrousova (Čekija) - Kurumi Nara (Japonija) 7:5, 6:4

Donna Vekič (Kroatija) - Nao Hibino (Japonija) 7:5, 6:3

Lara Arruabarrena (Ispanija) - Richel Hogenkamp (Olandija) 6:1, 6:2

Sorana Cirstea (Rumunija) - Zarina Dijas (Kazachstanas) 5:7, 6:4, 6:3

Aleksandra Sasnovič (Baltarusija) - CHristina McHale (JAV) 6:3, 6:2

Eugenie Bouchard (Kanada) - Oceane Dodin (Prancūzija) 6:3, 7:6 (7-5)

Beatriz Haddad Maia (Brazilija) - Lizette Cabrera (Australija) 7:6 (7-3), 6:4

Jekaterina Aleksandrova (Rusija) - Polona Hercog (Slovakija) 7:6 (7-2), 6:4.

Vyrai. I ratas.

Roger Federer (Šveicarija, 2) - Aljaž Bedene (Didžioji Britanija) 6:3, 6:4, 6:3

Alexander Zverev (Vokietija, 4) - Thomas Fabbiano (Italija) 6:1, 7:6 (7-5), 7:5

Dominic Thiem (Austrija, 5) - Guido Pella (Argentina) 6:4, 6:4, 6:4

David Goffin (Belgija, 7) - Matthias Bachinger (Vokietija) 6:7 (3-7), 6:3, 6:2, 6:4

Stan Wawrinka (Šveicarija, 9) - Ričardas Berankis (Lietuva) 6:3, 6:4, 2:6, 7:6 (7-2)

Juan Martin del Potro (Argentina, 12) - Frances Tiafoe (JAV) dar vyksta

Sam Querrey (JAV, 13) - Feliciano Lopez (Ispanija) 6:3, 6:4, 6:2

Novak Djokovič (Serbija, 14) - Donald Young (JAV) 6:1, 6:2, 6:4

Tomaš Berdych (Čekija, 19) - Alex de Minaur (Australija) 6:3, 3:6, 6:0, 6:1

Fernando Verdasco (Ispanija) - Roberto Bautista-Agut (Ispanija, 20) 6:1, 7:5, 7:5

Albert Ramos-Vinolas (Ispanija, 21) - Jared Donaldson (JAV) 6:2, 6:3, 6:4

Lukaš Lacko (Slovakija) - Miloš Raonič (Kanada, 22) 6:7 (5-7), 7:5, 6:4, 7:6 (7-5)

Fabio Fognini (Italija, 25) - Horacio Zeballos (Argentina) 6:4, 6:4, 7:5

Adrian Mannarino (Prancūzija, 26) - Matteo Barrettini (Italija) 6:4, 6:4, 6:4

Richard Gasquet (Prancūzija, 29) - Blaž Kavčič (Slovėnija) 6:1, 6:4, 7:5

Hyeon Chung (Pietų Korėja) - Mischa Zverev (Vokietija, 32) 6:2, 4:1, - vokietis nebaigė kovos

Marton Fucsovics (Vengrija) - Radu Albot (Moldova) 6:2, 6:3, 4:6, 7:5

Peter Gojowczyk (Vokietija) - Michail Kukuškin (Rusija) 6:3, 6:3, 6:1

Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) - Benoit Paire (Prancūzija) 6:0, 6:7 (4-7), 6:1, 6:4

Gael Monfils (Prancūzija) - Jaume Munar (JAV) 6:3, 7:6 (7-5), 6:4

Daniil Medvedev (Rusija) - Thanasi Kokkinakis (Australija) 6:2, 6:7 (6-8), 7:6 (10-8), 6:4

Jan-Lennard Struff (Vokietija) - Soon Woo Kwon (Pietų Korėja) 6:1, 6:2, 6:4

Karen Chačanov (Rusija) - Peter Polansky (Kanada) 7:6 (7-3), 7:6 (7-2), 6:4

Jevgenij Donskoj (Rusija) - Florian Mayer (Vokietija) 6:4, 6:4, 6:4

Lorenzo Sonego (Italija) - Robin Haase (Olandija) 6:3, 7:5, 6:7 (6-8), 7:5

Tim Smyczek (JAV) - Alexei Popyrin (Australija) 6:3, 6:7 (14-16), 6:3, 6:3

Denis Kudla (JAV) - Steve Johnson (JAV) 6:7 (5-7), 6:3, 7:6 (7-3), 6:2

Tennys Sandgren (JAV) - Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:4, 7:6 (7-2), 6:2

Julien Benneteau (Prancūzija) - Taro Daniel (Japonija) 6:7 (6-8), 7:6 (7-0), 6:4, 6:1

Jiri Vesely (Čekija) - Vaclav Šafranek (Čekija) 6:4, 6:3, 6:3

Nicolas Kicker (Argentina) - Jordan Thompson (Australija) 6:3, 6:1, 4:6, 3:6, 6:3

Maximilian Marterer (Vokietija) - Credik-Marcel Stebe (Vokietija) 6:0, 6:3, 6:4.