A. Ivanovič teigė, kad sveikata yra pagrindinė priežastis, dėl kurios ji priėmė tokį sprendimą. Dėl įvairių traumų sportininkė negalės būti pasirengusi žaisti 100 proc. pajėgumu.

A. Ivanovič 2008 metais laimėjo vienintelį karjeroje („Didžiojo kirčio“) „Grand Slam“ serijos turnyrą Prancūzijos atvirąjį čempionatą) („French Open“) ir tų pačių metų birželio mėnesį buvo pasaulio reitinge pakilusi į pirmą vietą.

Šiuo metu ji pasaulio reitinge užima 63-ią vietą. Serbė pirmą kartą nuo 2004 metų atsidūrė už geriausių 25-uko ribų. Šiemet ji laimėjo 15 mačų, o pralaimėjo - 16. A. Ivanovič net šešis kartus šiais metais pralaimėjo pirmo rato susitikimus ir nelaimėjo nei vieno turnyro. Turnyruose ji nebedalyvavo po JAV atviro čempionato („US Open“ turnyro), kuomet iš varžybų pasitraukė po pirmo rato ir paskelbė apie riešo traumą.

Per karjerą iš viso A. Ivanovič laimėjo 15 Moterų teniso asociacijos (WTA) turnyrų. Liepos mėnesį A. Ivanovič susituokė su Vokietijos futbolininku Bastianu Schweinsteigeriu.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.