Dvylikamečių berniukų varžybų nugalėtoju tapo klaipėdietis Edas Butvilas („Baltic tennis club“), įtemptoje finalo dvikovoje 7:6 (7:1) 2:6, 6:3 įveikęs „Alatus“ teniso akademijos auklėtinį Germaną Dumšę. Trečia vieta atiteko Osvaldui Borkertui (Kauno teniso mokykla), mače dėl bronzos medalio 4:6, 6:0, 6:1 nugalėjusiam Dominyką Stonkų iš Šiaulių teniso mokyklos.

Tos pačios amžiaus grupės mergaičių turnyre niekas neprilygo šiaulietei Emilijai Tverijonaitei, kuri finale 6:3, 6:3 įveikė Smiltę Bakytę (Kauno teniso klubas „Ąžuolynas“). Mažajame finale Uma Bakaitytė (G. Sabeckio teniso mokykla) 6:1, 6:1 nugalėjo Vilniaus teniso akademijai atstovaujančią Anastasiją Adeikytę.

Keturiolikmečių vaikinų finale susitiko du Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai. Matas Bružas permainingai vykusiame susitikime 6:2, 4:6 7:5 įveikė Matą Vasiliauską. Kovoje dėl trečios vietos vilnietis Justas Trainauskas (Vilniaus teniso akademija) 6:0, 6:4 nugalėjo Ugnių Bičkauską (Šiaulių teniso mokykla).

U14 merginų turnyro nugalėtoja tapo Šiaulių teniso mokykloje besitreniruojanti Evelina Vitkevičiūtė, finale 6:1 3:6 6:3 įveikusi bendraklubę Otiliją Norkutę. Bronzos medalis atiteko klaipėdietei
Valerijai Kravčuk (klubas „Tennis Star“).

Vyriausiųjų šešiolikmečių turnyre geriausiai sekėsi vilniečiui Lukui
Sauliui („Alatus“ teniso akademija), finale 6:4, 7:6 (8:6) nugalėjusiam Vilniaus teniso akademijos sportininką Matą Supranavičių.

Trečias liko kitas Vilniaus teniso akademijos auklėtinis Ignas Čipkus, mažajame finale 6:0, 6:2 įveikęs savo treniruočių partnerį Simoną Aleksių.

Tarp merginų pajėgiausia buvo kaunietė „Žalgirio“ teniso akademijos tenisininkė Viktorija Banaitytė, už nugaros palikusi Klaipėdos klubo „Tennis Star“ žaidėjas Patriciją Liepenytę ir Kamilę Jonikaitę.

Varžybas surengusios Šiaulių teniso mokyklos direktorius Mindaugas Šerepka sako, kad šios jau tradicinės varžybos yra puikus būdas baigti sezoną.

„Mūsų jaunių teniso lyderiai daug laiko praleidžia užsienyje vykstančiuose turnyruose. Todėl šios metų pabaigoje vykstančios varžybos yra gera proga tiesioginėse tarpusavio akistatose išsiaiškinti kas ir kokių patirčių prikaupė turnyruose ir ko išmoko treniruotėse.“

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)