Rio de Žaneiro olimpiados finalininkas 27-erių metų Juanas Martinas del Potro iš Argentinos eliminavo aštuntu Niujorke skirstytą austrą Dominicą Thiemą. Pralaimėjęs pirmą setą 3:6 ir atsilikdamas antrame 2:3, austras dėl traumos atsisakė tęsti kovą. Beje, D. Thiemas antrame čempionato ture laimėjo prieš Lietuvos atstovą Ričardą Berankį – 6:4, 6:3, 6:2.

J. M. Del Potro dėl turėtos traumos pasauliniame reitinge užima tik 142-ą vietą. Jis 2009 metais yra tapęs „US Open“ čempionu ir dar du kartus (2008 ir 2012 metais) pasiekė ketvirtfinalį.

Trečia turnyro raketė 31-erių metų Stanislasas Wawrinka laimėjo prieš 28-erių metų ukrainietį Ilją Marčenką po keturių setų susitikimo 6:4, 6:1, 6:7 (5:7), 6:3 ir ketvirtfinalyje žais su J. M. Del Potro.

Moterų grupėje penkta „US Open“ raketė 24-erių metų rumunė Simona Halep nugalėjo 11-ą pagal reitingą 28-erių metų ispanę Carlą Suarez-Navarro po dviejų setų kovos 6:2, 7:5. Pernai S. Halep žaidė šio turnyro pusfinalyje, kur pralaimėjo italei Flaviajai Pennettai.

10-a skirstyta 24-erių metų čekė Karolina Pliškova įveikė 6-ą pagal pajėgumą 36-erių metų amerikietę Venus Williams 4:6, 6:4, 7:6 (7:3).

Pajėgiausia planetos tenisininkė 34-erių metų amerikietė Serena Williams laimėjo prieš Jaroslavą Švedovą iš Kazachstano 6:2, 6:3 ir pateko į ketvirtfinalį. S. Williams tai buvo rekordinė 308-a pergalė „Didžiojo kirčio“ serijos turnyruose ir ji pagal šį rodiklį aplenkė šveicarą Roger Federerį. Amerikietės varžovė kitame varžybų etape bus S. Halep.

Vyrai

2-Andy Murray (Didžioji Britanija) – 22-Grigor Dimitrov (Bulgarija) – 6:1, 6:2, 6:2;

3-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) – Ilja Marčenko (Ukraina) – 6:4, 6:1, 6:7 (5:7), 6:3;

6-Kei Nishikori (Japonija) – 21-Ivo Karlovič (Kroatija) – 6:3, 6:4, 7:6 (7:4);

Juan Martin del Potro (Argentina) – 8-Dominic Thiem (Austrija) – 6:3, 3:2 – austras dėl traumos atsisakė tęsti kovą.

Ketvirtfinalio poros:

1-Novak Djokovič (Serbija) – 9-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija);

2-Andy Murray (Didžioji Britanija) – 6-Kei Nishikori (Japonija);

3-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) – Juan Martin del Potro (Argentina);

10-Gael Monfils (Prancūzija) – 24-Lucas Pouille (Prancūzija).

Moterys

1-Serena Williams (JAV) – Jaroslava Švedova (Kazachstanas) – 6:2, 6:3;

Ana Konjuh (Kroatija) – 4-Agnieszka Radwanska (Lenkija) – 6:4, 6:4;

5-Simona Halep (Rumunija) – 11-Carla Suarez-Navarro (Ispanija) – 6:2, 7:5;

10-Karolina Pliškova (Čekija) – 6-Venus Williams (JAV) – 4:6, 6:4, 7:6 (7:3).

1-Serena Williams (JAV) – 5-Simona Halep (Rumunija);

2-Angelique Kerber (Vokietija) – Roberta Vinci (Italija);

10-Karolina Pliškova (Čekija) – Ana Konjuh (Kroatija);

Vyrų ir moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks po 2000 atitinkamai ATP ir WTA reitingo taškų bei 3,5 mln. dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)