Pergales iškovojo ir į ketvirtfinalį iškopė visi keturi pajėgiausi turnyro žaidėjai: 2012-aisiais šį turnyrą laimėjęs ir favoritu laikomas serbas Novakas Djokovičius 6:2, 6:4 nugalėjo čeką Radeką Štepaneką, antras pagal skirstymą šveicaras Stanislas Wawrinka 7:6 (7:3), 6:2 iš turnyro eliminavo amerikietį Jacką Socką, trečioji raketė japonas Kei Nishikori 6:3, 6:4, įveikė amerikietį Rajeevą Ramą, o ketvirtas pagal reitingą kanadietis Milošas Raoničius 6:2, 6:3 nepaliko vilčių dar vienam JAV atstovui Jaredui Donaldsonui.

Kituose mačuose pergales iškovojo bei ketvirtfinalio dalyviais tapo Kevinas Andersonas iš Pietų Afrikos, prancūzas Gaelis Monfilsas, bulgaras Grigoras Dimitrovas ir čekas Tomašas Berdychas.

5-Tomas Berdych (Čekija) – Ryan Harrison (JAV) 6:4, 6:7 (2:7), 6:4;

10-Gael Monfils (Prancūzija) – 7-David Goffin (Belgija) 7:6 (7:5), 2:6, 6:4;

Kevin Anderson (P. Afrika) – 12-Bernard Tomič (Australija) 4:6, 6:3, 6:4;

Grigor Dimitrov (Bulgarija) – Ivo Karlovič (Kroatija) 6:3, 7:5.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 1000 ATP klasifikacijos taškų bei 782 525 dolerių čekis.