Atviruosius Australijos bei JAV čempionatus ir Vimbldono turnyrą laimėjęs N. Djokovičius šiais metais laimėjo vienuolika turnyrų ir iš viso iškovojo net 82-i pergales iš 88-ių galimų.

Jau penktą kartą ITF metų geriausiu paskelbtas serbas pareiškė, kad šis sezonas buvo geriausias jo karjeroje.

S. Williams 2015-aisiais laimėjo atvirąsias Australijos ir Prancūzijos pirmenybes bei Vimbldono turnyrą, ir, prieš nesėkmę atvirajame JAV čempionate, iš eilės buvo laimėjusi keturis „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrus. Metus ji baigė su 53 pergalėmis ir vos 3 pralaimėjimais.

Jau šeštą kartą iškovojusi ITF pasaulio čempionės titulą amerikietė teigė, kad tai buvo įspūdingi metai.