Patekdamas į ketvirtfinalį, antruoju skirstytas L. Grigelis užsitikrino du Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškus.

„Tikėjausi sunkesnio mačo, nes šiandien dėl stipraus vėjo žaisti nėra lengva. Šiaip mano žaidimas buvo geresnis nei vakar, mažiau klydau, – teigė L. Grigelis. – Turnyro pradžia mane džiugina – nereikėjo kortuose praleisti daug valandų“.

23-ejų metų antroji Lietuvos raketė trečiame rate susitiks arba su 29-erių metų rusu Ivanu Nedelka (ATP-542), kuris per beveik pusantros valandos 6:2, 7:6 (7:4) eliminavo Dovydą Šakinį (ATP-2004).

Antrame sete D. Šakinis pirmavo 6:5 ir 30:0, tačiau Rusijos tenisininkas nepalūžo – išlygino seto rezultatą, o vėliau laimėjo pratęsimą ir tuo pačiu mačą.

„Turėjau šansą, bet šiek tiek laimės pritrūko. Pirmajame sete anksti paleidau varžovą, o antrasis setas man buvo geresnis. Kabinausi kiek galėjau, nedaug trūko, – sakė nuo 2012 metų rugsėjo JAV studijuojantis ir rungtyniaujantis D. Šakinis. – Nepaisant pralaimėjimo, esu patankintas savo žaidimu. Džiaugiuosi, kad pavyko pasipriešinti pastaruoju metu puikią formą įgijusiam Rusijos tenisininkui. Turnyras man jau baigėsi. Tikiuosi dar sugrįžti čia. Labai smagu žaisti prie savos publikos.“

Trečiadienį dvejetų varžybose broliai Aleksas ir Julius Tverijonai 3:6, 7:6, 3:10 nusileido Tadui Babeliui ir Kasparui Žemaitėliui, o L. Grigelis ir 20-metis Lukas Mugevičius 6:0, 6:1 sutriuškino 20-metį britą Sammą Butlerį ir 21-erių metų rusą Ronaldą Slobodčikovčą.

L. Grigelis ir L. Mugevičius ketvirtadienį pusfinalyje susitiks su 21 metų lenkais Pawelu Ciasu ir Maciejumi Nowaku, o T. Babelis ir K. Žemaitėlis kovos su 23-ejų metų latviu Mikeliu Libiečiu ir 22-ejų metų amerikiečiu Hunteriu Reese'u.

Turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 18-a Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų ir 1440 dolerių čekis. Turnyro finalas numatomas šeštadienį.

Pagrindinį vienetų turnyrą pradėjo 32 tenisininkai iš 14-os šalių.