Pirmuoju vyrų varžybų aštuntfinalio dalyviu tapo penktas pagal skirstymą japonas Kei Nishikori, kuriam be kovos buvo įskaityta pergalė prieš vokietį Benjaminą Beckerį.

2009 metų pirmenybių nugalėtojas bei keturiskart šio čempionato finalininkas antrąjį reitingą turintis šveicarų maestro Rogeris Federeris 6:4, 6:3, 6:2 nugalėjo bosnį Damirą Džumhurą, o Rusijos atstovas Teimurazas Gabašvilis 6:4, 6:4, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš čeką Lukaš Rosolą.

Išvakarėse dėl tamsos atidėtame antrojo rato mače prancūzas Richardas Gasquetas penkiuose setuose 3:6, 6:3, 6:1, 4:6, 6:1 įveikė argentinietį Carlosą Berlocqą ir pateko į šešioliktfinalį.

Kiti rezultatai:

4-Tomaš Berdych (Čekija) – Benoit Paire (Prancūzija) 6:1, 6:7 (5:7), 6:3, 6:4;

8-Stan Wawrinka (Šveicarija) – Steve Johnson (JAV) 6:4, 6:3, 6:2;

12-Gilles Simon (Prancūzija) – Nicolas Mahut (Prancūzija) 6:2, 6:7 (6:8), 6:7 (6:8), 6:3, 6:1;

13-Gael Monfils (Prancūzija) – 21-Pablo Cuevas (Urugvajus) 4:6, 7:6 (7:1), 3:6, 6:4, 6:3;

14-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) – Pablo Andujar (Ispanija) 7:6 (7:3), 6:4, 6:3;

Moterų vienetų varžybų pirmąja aštuntfinalio dalyve iš skirstytų žaidėjų tapo septintoji raketė serbė Ana Ivanovič, 6:0, 6:3 nepalikusi vilčių kroatei Donnai Vekič.

Tarp šešiolikos pajėgiausių žaidėjų pateko ir antroji pasaulio raketė rusė Marija Šarapova, kuri 6:3, 6:4 nugalėjo australę Samanthą Stosur.

9-Jekaterina Makarova (Rusija) – Jelena Vesnina (Rusija) 6:2, 6:4;

Garbine Muguruza Blanco (Ispanija) – 11-Angelique Kerber (Vokietija) 4:6, 6:2, 6:2;

28-Flavia Pennetta (Italija) – 8-Carla Suarez Navarro (Ispanija) 6:3, 6:4;

13-Lucie Šafaržova (Čekija) – 20-Sabine Lisicki (Vokietija) 6:3, 7:6 (7:2);

19-Elina Svitolina (Ukraina) – Annika Beck (Vokietija) 6:3, 2:6, 6:4;

29-Alize Cornet (Prancūzija) – Mirjana Lucic-Baroni (Kroatija) 4:6, 6:3, 7:5.

Vyrų ir moterų vienetų turnyrų nugalėtojams atiteks po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų ir po 1,8 mln. eurų čekiai.