Pergale vienetų varžybas pradėjo praėjusių metų šio turnyro finalininkas ispanas Rafaelis Nadalis. Antras pagal skirstymą šiemet Ispanijos tenisininkas penktadienį antrajame rate 6:4, 6:2 nugalėjo tautietį Nicolasą Almagro.

Sėkmingai turnyrą pradėjo ir 2009 bei 2013 metais Majamyje triumfavęs bei trečiąjį reitingą turintis škotas Andy Murray'us, 6:4, 6:2 įrodęs savo pranašumą prieš amerikietį Donaldą Youngą.

Pergales pirmosiose kovose iškovojo ir kiti du penktadienį žaidę pirmojo aštuntuko tenisininkai – septintas pagal reitingą šveicaras Stanislasas Wawrinka 6:7 (9:11), 7:5, 6:2 įveikė argentinietį Carlosą Berlocqą, o aštuntoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:3, 6:4 nugalėjo korėjietį Chungą Hyeoną.

Kitų penktadienį pasibaigusių mačų rezultatai:

Dominic Thiem (Austrija) – 10-Feliciano Lopez (Ispanija) 7:6 (7:4), 4:6, 6:3;

15-Kevin Anderson (Pietų Afrika) – Sam Querrey (JAV) 6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 6:4;

24-Leonardo Mayer (Argentina) – Jarkko Nieminen (Suomija) 6:4, 7:6 (7:5);

27-Santiago Giraldo (Kolumbija) – Robin Haase (Olandija) 6:2, 3:6, 6:0;

Bernard Tomič (Australija) – Austin Krajiček (JAV) 7:6 (8:6), 7:5;

Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) – Jan-Lennard Struff (Vokietija) 6:4, 6:4.

Vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks 1000 ATP reitingo taškų ir 900,4 tūkst. JAV dolerių čekis.

Moterų varžybose į šešioliktfinalį pateko V. Azarenka

Tęsiasi ir WTA Masters serijos „Miami Open“ moterų varžybos, kurių prizų fondą sudaro beveik 5,4 mln. JAV dolerių.

Antrą pergalę iškovojo ir į vienetų varžybų šešioliktfinalį pateko dukart (2009 ir 2011 m) šio turnyro nugalėtoja baltarusė Viktorija Azarenka, penktadienį antrajame rate 6:1, 6:1 sutriuškinusi 20-ąją pagal skirstymą serbę Jeleną Jankovič.

Pergalėmis turnyrą pradėjo dar dvi pirmojo aštuntuko žaidėjos – trečioji raketė rumunė Simona Halep 6:4, 2:6, 6:1 nugalėjo čekę Nicolę Vaidišovą, o penktąjį reitingą turinti serbė Ana Ivanovič 7:5, 6:7 (4:7), 6:3 įveikė amerikietę Iriną Falconi.

Kitų penktadienį vykusių antrojo rato (1/32 finalo) mačų rezultatai:

Johanna Larsson (Švedija) – 10-Lucie Šafaržova (Čekija) 7:6 (7:5), 6:2;

15-Flavia Pennetta (Italija) – Cvetana Pironkova (Bulgarija) 6:7 (1:7), 6:3, 6:3;

Sloane Stephens (JAV) – 17-Madison Keys (JAV) 6:4, 6:2;

21-Garbine Muguruza (Ispanija) – Sesil Karatantcheva (Bulgarija) 6:1, 6:3;

24-Svetlana Kuznecova (Rusija) – Alison Riske (JAV) 6:2, 6:2;

27-Sabine Lisicki (Vokietija) – Julia Goerges (Vokietija) 7:6 (7:1), 6:7 (5:7), 6:4;

Catherine Bellis (JAV) – 29-Zarina Diyas (Kazachstanas) 6:2, 6:1;

30-Camila Giorgi (Italija) – Alison Van Uytvanck (Belgija) 6:3, 6:2;

Belinda Benčič (Šveicarija) – 32-Casey Dellacqua (Australija) 6:2, 4:6, 6:2.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks 900,4 tūkst. JAV dolerių čekis ir 1000 WTA reitingo taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)