Pergales šešioliktfinalyje iškovojo ir kiti trys pirmojo pajėgiausiųjų aštuntuko žaidėjai – ketvirtas pagal skirstymą škotas Andy Murray'us, 6:1, 6:3 nepalikęs vilčių kanadiečiui Vasekui Pospišilui, penktą reitingą turintis japonas Kei Nishikoris, 6:4, 6:4 įrodęs savo pranašumą prieš amerikietį Ryaną Harrisoną bei aštuntoji raketė ispanas Davidas Ferreras, 4:6, 6:1, 7:6 (8:6) įveikęs kroatą Ivaną Dodigą.

Antrą pergalę turnyre iškovojo ir į aštuntfinalį pateko keturioliktas pagal reitingą latvis Ernestas Gulbis, 6:4, 6:1 nugalėjęs ispaną Danielį Gimeno-Traverą.

Kiti rezultatai:

16-Kevin Anderson (Pietų Afrika) – Federico Del Bonis (Argentina) 7:5, 6:4;
Juan Monaco (Argentina) – Marin Čilič (Kroatija) 6:4, 6:4;
26-Philipp Kohlschreiber (Vokietija) – Tim Smyczek (JAV) 6:3, 6:1;
28-Fernando Verdasco (Ispanija) – James Duckworth (Australija) 6:2, 7:6 (7:3);
Albert Ramos-Vinolas (Ispanija) – 25-Julien Benneteau (Prancūzija) 6:2, 6:3;
Thanasi Kokkinakis (Australija) – 23-Guillermo Garcia-Lopez (Ispanija) 7:5, 5:7, 6:3;
Pablo Cuevas (Urugvajus) – Jarkko Nieminen (Suomija) 4:6, 7:5, 6:0;
Adrian Mannarino (Prancūzija) – 19-Fabio Fognini (Italija) 7:6 (10:8), 6:3;
Feliciano Lopez (Ispanija) – Edouard Roger-Vasselin (Prancūzija) 6:7 (3:7), 6:4, 6:4;
18-John Isner (JAV) – Jürgen Melzer (Austrija) 6:3, 6:4;
32-Bernard Tomič (Australija) – Borna Čorič (Kroatija) 6:3, 6:4.

Vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 900 400 JAV dolerių čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.

Paaiškėjo visos aštuntfinalio dalyvės

Pergalę šešioliktfinalyje iškovojo ir į aštuntfinalį pateko penkioliktąjį reitingą turinti bei nugalėtojos titulą ginanti italė Flavia Penetta, 6:4, 6:2 įrodžiusi savo pranašumą prieš amerikietę Madison Brengle.

Vietas aštuntfinalyje užsitikrino ir likusios keturios pajėgiausiųjų aštuntuko žaidėjos. 2013-aisiais Indian Velse triumfavusi bei antroji pagal skirstymą rusė Marija Šarapova 6:1, 7:5 palaužė belgės Yaninos Wickmayer pasipriešinimą.

penktą reitingą turinti serbė Ana Ivanovič 6:3, 6:1 nugalėjo Juliją Putincevą iš Kazachstano, 2011 metais čia laimėjusi ir ketvirta pagal reitingą Caroline Wozniacki iš Danijos 7:6 (7:3), 6:4 įveikė Ons Jabeur ir Tuniso, o šeštoji raketė kanadietė Eugenie Bouchard 6:2, 6:2 nepaliko vilčių čekei Lucie Hradeckai.

20-Alize Cornet (Prancūzija) – Christina McHale (JAV) 4:6, 6:2, 6:1;
21-Samantha Stosur (Australija) – Taylor Townsend (JAV) 6:4, 6:2.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks 1000 WTA reitingo taškų bei 900 400 JAV dolerių čekis.