Lietuvos rinktinė į Lenkiją planuoja vykti pajėgiausios sudėties, tenisininkai ir komandos kapitonas Rimvydas Mugevičius su nekantrumu laukia Lietuvos rinktinės debiuto pirmoje Daviso taurės grupėje.

Lenkijos rinktinė, anot R. Mugevičiaus, yra viena iš pajėgiausių pirmoje Daviso taurės grupėje.

„Pažiūrėkime, lenkų lyderis Jerzy Janowiczius (ATP-42) žaidžia atvirojo Australijos čempionato pagrindinėse varžybose, o dar du jų tenisininkai yra per žingsnį nuo pagrindo. Lenkai ką tik laimėjo Hopmano taurę, taip pat turi daug puikių dvejetų žaidėjų”.

Tačiau žaidžia ne popieriniai reitingai, o žmonės. Todėl mes važiuosime į Lenkiją kautis tik dėl pergalės. Kol kas išvyka dar toli, todėl dabar tiesiog labai norėčiau palinkėti visiems mūsų vyrams – Ričardui Berankiui (ATP-84), Laurynui Grigeliui, Lukui Mugevičiui, Dovydui Šakiniui – kuo geresnės sezono pradžios. Nes man labai svarbu, kad Plocke mes susirinktumėme kuo geresnės nuotaikos. Tikėdami, kad neįveikiamų varžovų mums nėra“, – sako R. Mugevičius.

Netikėtu Lietuvos tenisininkų ginklu gali tapti ir komandos sirgaliai, aktyviai planuojantys kelionę į Plocką. Tikimasi, kad Lietuvos tenisininkus Lenkijoje palaikys ne mažiau nei 300 ištikimiausių sirgalių.

Lietuviai į pirmąją Daviso taurės varžybų grupę pateko pernai įveikę Norvegijos, Pietų Afrikos bei Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkus. Pirmoje grupėje žaidusių Lenkijos tenisininkų svajonę patekti į pasaulinę grupę sudaužė juo nugalėję kroatai.

Lenkijos ir Lietuvos akistatos nugalėtojų šių metų liepos mėnesį lauks dvikova su Ukrainos tenisininkais.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!