Tuo metu septinta raketė prancūzas Jeremy Chardy 6:4, 6:4 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, serbas Viktoras Troickis 6:2, 6:3 įveikė aštuntą pagal reitingą slovaką Martiną Kližaną, o australas Bernardas Tomičius 6:1, 6:2 sutriuškino olandą Igorį Sijslingą.

Kituose šešioliktfinalio mačuose pergales iškovojo ir vienetų aštuntfinalio dalyviais tapo ispanas, Kazachstano tenisininkas, kanadietis, liuksemburgietis ir lenkas.

Pablo Andujar (Ispanija) - Jarkko Niemenen (Suomija) - 6:2, 6:2;
Michail Kukuškin (Kazachstanas) - Denis Istomin (Uzbekistanas) - 6:3, 7:6 (7:1);
Vašek Pospišil (Kanada) - Andreas Seppi (Italija) - 6:3, 7:6 (7:4);
Gilles Muller (Liuksemburgas) - Samuel Groth (Australija) - 3:6, 6:3, 7:6 (8:6);
Jerzy Janowicz (Lenkija) - Nick Kyrgios (Australija) - 6:1, 6:7 (6:8), 7:6 (7:5).

Turnyro vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 80 tūkst. dolerių čekis.

Ne visos lyderės sugebėjo iškopti į moterų varžybų ketvirtfinalį

Ten pat Sidnėjuje, Australijoje, vykstančiame WTA serijos „Apia International Sydney“ moterų turnyre, kurio prizų fondą sudaro 731 tūkst. JAV dolerių, antradienį buvo žaidžiami vienetų varžybų aštuntfinalio mačai.

Nugalėtojos titulą ginančiai bulgarei Cvetanai Pironkovai 4:6, 4:1 buvo įskaityta pergalės prieš mačą dėl traumos nebaigusią amerikietę Madison Keys, antra raketė čekė Petra Kvitova 6:1, 7:5 nugalėjo kinę Peng Shuai, ispanė Garbine Muguruza Blanco 3:6, 7:6 (7:4), 6:2 privertė pasiduoti trečią pagal reitingą lenkę Agnieszką Radwanską, o pernai šio turnyro finale pralaimėjusi penkta pagal skirstymą vokietė Angelique Kerber iš tolesnės kovos eliminavo rusę Darją Gavrilovą - 6:7 (6:8), 7:6 (7:2), 6:3.

Likusiuose mačuose sėkmė lydėjo ketvirtfinalio dalyvėmis tapusias ispanę, australę ir dvi čekes.

Carla Suarez Navarro (Ispanija) - 6-Jekaterina Makarova (Rusija) -  4:6, 6:1, 6:4;
Jarmila Gajdosova (Australija) - 7-Dominika Cibulkova (Slovakija) - 1:6, 6:3, 6:4;
Barbora Zahlavova Strycova (Čekija) - Samantha Stosur (Australija) -  7:6 (7:1), 6:2;
Karolina Pliskova (Čekija) - Nicole Gibbs (JAV) - 6:0, 6:0.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 124 tūkst. dolerių čekis bei 470 įskaitinių WTA reitingo taškų.