Ketvirtfinalio mače P. Kvitova 6:4, 6:1 nugalėjo tautietę Barborą Zahlavovą Strycovą, o S. Stosur 6:3, 4:6, 6:3 privertė pasiduoti belgę Kirsten Flipkens.

Savo ruožtu M. Rybarikova ketvirtfinalyje 7:5, 0:6, 6:4 įveikė korto šeimininkę amerikietę Alison Riskę, o C. Giorgi iš tolesnės kovos eliminavo ispanę Garbinę Muguruza Blanco - 6:4, 6:7 (4:7), 6:2.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 120 tūkst. dolerių čekis bei 470 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Vyrų varžybų pusfinalyje - čekas, taivanietis, lenkas ir amerikietis

Šiaurės Karolinos valstijoje (JAV) vykstančiame ATP serijos „Winston-Salem Open“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 598 260 JAV dolerių, paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio poros.

Dėl vietos finale kovos septinta raketė čekas Lukašas Rosolas ir devintas pagal skirstymą taivanietis Lu Yen-Hsunas, o lenko Jerzio Janowicziaus varžovas bus korto šeimininkas amerikietis Samas Querrey.

L. Rosolui ketvirtfinalyje be kovos buvo įskaityta pergalė prieš traumą patyrusį favoritą bei dukart (2011 ir 2012 metais) šio turnyro nugalėtoją amerikietį Johną Isnerį, o L. Yen-Hsunas 6:4, 6:4 įveikė keturioliktą pagal reitingą italą Andreasą Seppį.

Savo ruožtu J. Janowiczius 6:4, 6:2 privertė pasiduoti belgą Davidą Goffiną, o S. Querrey 6:7 (3:7), 6:2, 6:4 nugalėjo penktą raketę ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 80 280 dolerių čekis bei 250 ATP reitingo taškų.