Į antrąjį turnyro ratą pavyko patekti Vilniaus teniso akademijos auklėtinei Paulinai Bakaitei, kuri rezultatu 6:0, 6:2 įveikė Baltarusijos tenisininkę Paliną Padabed. P. Bakaitė praėjusiais metais vykusiame analogiškame turnyre iškovojo antrąją vietą.

Pirmąją kovą taip pat laimėjo ir Simonas Norvaišis (Vilniaus teniso akademija). Jis po dviejų setų kovos rezultatu 6:1, 7:5 nugalėjo baltarusį Artiomą Ausievičių.

Į aštuntfinalį pateko ir dabartinė Lietuvos vicečempionė Gabija Buenanjo (Vilniaus teniso akademija). Ji pirmajame turnyro rate rezultatu 6:4, 6:4 įveikė Moldovos tenisininkę Jekateriną Ivasco.

Dar vienas Vilniaus teniso akademijos auklėtinis Matas Supranavičius pirmajame turnyro rate rezultatu 6:3, 6:1 nugalėjo baltarusį Georgijų Evertą ir pateko į turnyro aštuntfinalį, o Gerda Zykutė rezultatu 6:1, 6:3 pranoko latvę Anną Mariją Bukiną.

Du Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai taip pat įveikė pirmuosius turnyro barjerus. Antroji pagal skirstymą turnyre Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė pirmojoje kovoje įveikė Iriną Viarchoucavą, o pirmoji turnyro raketė Tomas Vaišė pirmajame rate rezultatu 6:2, 6:2 privertė pasiduoti vilnietį Jorį Jurevičių.

Į antrąjį turnyro etapą taip pat pavyko patekti vilniečiams Alisai Gaivoronskytei ir Lukui Sauliui, Kauno G. Sabeckio mokyklos auklėtiniui Juliui Adomavičiui, Verai Antonovai ir Matui Poškai.

Aleksandr Ovcharenko (Ukraina) – Justas Vyšniauskas 7:5, 6:2;

Yulyia Hatouka (Baltarusija) – Deimantė Krivickaitė 6:0, 6:1.

Antradienį tęsiasi pirmojo rato kovos bei prasidės aštuntfinalio ir dvejetų turnyro mačai. Europos teniso asociacijos trečiosios kategorijos jaunių turnyre „Vilniaus teniso akademijos taurė 2014” dalyvauja 144 sportininkai iš aštuonių Europos valstybių. Jie varžosi amžiaus grupėse iki 14 ir iki 16 metų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)