Kituose ketvirtfinalio mačuose ketvirtąjį reitingą turintis ispanas Fernando Verdasco 6:4, 6:7 (7:9), 6:1 palaužė serbo Viktoro Troickio pasipriešinimą, argentinietis Juanas Monaco 7:6 (7:1), 6:1 nugalėjo 2012-aisiais šį turnyrą laimėjusį brazilą Thomazą Belluccį, o ispanas Pablo Andujaras 7:5, 6:3 iš turnyro eliminavo 2011-aisiais čia triumfavusį bei antrą reitingą turėjusį tėvynainį Marcelą Granollersą.

Beje, penktadienį F. Verdasco išvakarėse dėl lietaus atidėtame ketvirtfinalio mače 3:6, 6:3, 7:6 (7:3) įveikė vokietį Janą-Leonardą Struffą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų čekis.

ATP serijos teniso turnyro Kroatijoje pusfinalyje - favoritų pergalės

Kroatijoje tęsiasi ATP serijos „Vegeta Croatia Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 426,6 tūkst. eurų.

Penktadienį vienetų varžybų ketvirtfinalyje pergales iškovojo ir į pusfinalį pateko visi trys pajėgiausi turnyro žaidėjai: praėjusių metų šio turnyro finalininkas ir šiemet favoritu laikomas italas Fabio Fogninis, 5:7, 7:6 (7:4), 6:3 įveikė kroatą Borną Coričių, nugalėtojo titulą ginantis bei antrąjį reitingą turintis ispanas Tommy's Robredo 6:1, 6:4 nepaliko vilčių tėvynainiui Pablo Carreno-Bustai, o 2012-aisiais Umage triumfavęs ir trečias pagal skirstymą kroatas Marinas Čiličius 6:0, 6:2 sutriuškino čeką Lukašą Rosolą.

Ketvirtuoju pusfinalio dalyviu tapo urugvajietis Pablo Cuevas, 6:3, 4:6, 6:2 nugalėjęs Teimurazą Gabašvilį iš Rusijos.

Vienetų varžybų nugalėtojas kartu su pagrindiniu prizu uždirbs 77 315 eurų čekį bei 250 ATP reitingo taškų.