Tai buvo antrasis šiemet bei ketvirtasis per visą karjerą Vokietijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu A. Petkovič atiteko 280 WTA klasifikacijos taškų bei 40 tūkst. JAV dolerių čekis.

Pirmą kartą WTA serijos turnyro finale žaidusi S. Rogers tenkinosi 180 WTA reitingo taškų bei 20 tūkst. dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo antras pagal reitingą čekių Karolinos ir Kistynos Pliskovų duetas, finale 4:6, 6:3, 10:6 privertęs pasiduoti penktą pagal skirstymą porą - slovėnę Andreją Klepač bei ispanę Marią-Teresą Torro-Flor.

WTA serijos moterų teniso turnyro Austrijoje prizų fondą sudarė 250 tūkst. dolerių.

ATP serijos tarptautiniame turnyre Vokietijoje triumfavo Ispanijos tenisininkas

Vokietijoje pasibaigusio ATP serijos „Mercedes Cup“ tarptautinio vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo trečioji raketė 26-erių ispanas Roberto Bautista Agutas, sekmadienį finale per 1 valandą ir 42 minutes 6:3, 4:6, 6:2 įveikęs 28-erių metų čeką Lukašą Rosolą.

Tai buvo antrasis – per keturias pastarąsias savaites – šiemet ispano laimėtas ATP serijos teniso turnyras.

R.Bautista Agutas tapo penktuoju ispanu, kuriam pavyko Štutgarte laimėti per 10 pastarųjų metų. Anksčiau čia triumfavo Rafaelis Nadalis (2005 ir 2007 metais), Davidas Ferreras (2006), Albertas Montanesas (2010) ir Juanas Carlosas Ferrero (2011).

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų čekis.

L.Rosolo sąskaitoje – 150 ATP klasifikacijos taškų ir 40 720 eurų piniginis prizas.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo lenkas Mateuszas Kowalczykas poroje su rusu Artiomu Sitaku, finale 2:6, 6:1, 10:7 privertę pasiduoti ispano Guillermo Garcia-Lopezo ir austro Philippo Oswaldo duetą.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Štutgarte prizų fondą sudarė 426,6 tūkst. eurų.

Rumunijos tenisininkės sąskaitoje – aštuntas laimėtas WTA serijos turnyras

Rumunijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos tarptautinio „BRD Bucharest Open“ moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo favorite laikyta korto šeimininkė Simona Halep, sekmadienį vienetų varžybų finale per 68 minutes 6:1, 6:3 sutriuškinusi antrąją raketę 31-erių italę Robertą Vinči.

Tai buvo antrasis šiemet bei aštuntas per visą karjerą Rumunijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu S.Halep, kuri atvirosiose Prancūzijoje teniso pirmenybėse iškopė į finalą, o Vimbldono turnyre pasiekė pusfinalį, atiteko 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių čekis.

R.Vinči tenkinosi 180 WTA klasifikacijos taškų bei 21 400 dolerių piniginiu prizu.

Pirmą kartą Rumunijos sostinėje surengto WTA serijos teniso turnyro dvejetų varžybas laimėjo korto šeimininkės Elena Bogdan ir Alexandra Cadantu, finale 6:4, 3:6, 10:5 privertusios pasiduoti turkės Caglos Buyukakcay bei italės Karin Knapp duetą.

Bukarešto moterų teniso turnyro prizų fondą sudarė 250 tūkst. dolerių.