Ketvirtadienį sužaisti likusieji keturi vienetų varžybų aštuntfinalio mačai.

Lengvą pergalę iškovojo 2007 ir 2012 metais šiame turnyre triumfavęs bei šiemet favoritu laikomas ispanas Davidas Ferreras, 6:4, 6:0 nugalėjęs rumuną Victorą Hanescu. Ispanas ketvirtfinalyje susitiks su nugalėtojo titulą ginančiu bei septintąjį reitingą turinčiu argentiniečiu Carlosu Berlocqu, kuris ketvirtadienį 5:7, 6:4, 6:2 įveikė Radų Albotą iš Moldovos.

Paskutinė ketvirtfinalio porą sudarys ispanai Fernando Verdasco ir Pablo Carreno-Busta. Pernai finale žaidęs bei trečias pagal skirstymą Fernando Verdasco aštuntfinalyje 6:1, 7:5 privertė pasiduoti tėvynainį Albertą Ramosą, o aštuntas pagal reitingą Pablo Carreno-Busta 6:2, 6:2 nugalėjo italą Paolo Lorenzį.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų čekis.

WTA turnyre Austrijoje baigėsi aštuntfinalio etapas

Bad Gasteine, Austrijoje, vykstančiame WTA serijos „Nurnberger Gastein Ladies“ teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, ketvirtadienį baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas.

Pergales savo mačuose iškovojo bei ketvirtfinalio dalyvėmis tapo dvi italės, amerikietė bei Pietų Afrikos Respublikos tenisininkė.

2-Sara Errani (Italija) – Paula Ormaechea (Argentina) 6:3, 6:0;

Shelby Rogers (JAV) – 3-Carla Suarez Navarro (Ispanija) 6:4, 6:0;

Chanelle Scheepers (PAR) – 6-Yvonne Meusburger (Austrija) 4:6, 6:1, 6:2;

7-Camila Giorgi (Italija) – Lisa-Maria Moser (Austrija) 6:0, 6:2.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 WTA klasifikacijos taškų bei 40 tūkst. dolerių čekis.