Vienetų varžybų aštuntfinalyje favoritas prancūzas Richardas Gasquetas 6:4, 3:6, 6:3 nugalėjo australą Bernardą Tomičių, trečioji turnyro raketė ispanas Feliciano Lopezas 7:6 (12:10), 7:5 įveikė vokietį Tobiasą Kamkę, Denisas Istominas iš Uzbekistano 6:2, 7:5 privertė pasiduoti ketvirtąjį pagal skirstymą ispaną Guillermo Garcią-Lopezą, o Prancūzijos tenisininkas Julienas Benneteau iš tolesnės kovos eliminavo šeštąją raketę tautietį Gillesą Simoną – 6:3, 6:4.

Kituose aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo bei ketvirtfinalio dalyviais tapo dar du prancūzai, amerikietis bei slovakas.

Edouard Roger-Vasselin (Prancūzija) – Jarkko Nieminen (Suomija) 6:2, 7:6 (7:4);

Jeremy Chardy (Prancūzija) – Carlos Berlocq (Argentina) 6:4, 7:5;

Sam Querrey (JAV) – Victor Estrella (Dominikos Respublika) 7:5 – V. Estrellos trauma;

Martin Kližan (Slovakija) – Donald Young (JAV) 7:6 (7:4), 6:4.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 91 200 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Olandijoje paaiškėjo ketvirtfinalio dalyviai

Olandijoje tęsiasi tarptautinis „Topshelf Open“ vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 650 tūkst. eurų.

Trečiadienį baigti žaisti vienetų varžybų aštuntfinalio mačai, po kurių paaiškėjo likusieji ketvirtfinalio dalyviai.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojo titulą ginantis septintas pagal skirstymą prancūzas Nicolas Mahutas 6:2, 7:6 (7:4) nugalėjo amerikietį Steve'ą Johnsoną ir taip pat žais ketvirtfinalyje.

Į ketvirtfinalį pateko dar keturi pirmojo aštuntuko žaidėjai – antrąjį reitingą turintis ispanas Fernando Verdasco, 7:5, 6:3 įveikęs olandą Jesse'į Hutą Galungą, trečias pagal skirstymą ispanas Roberto Bautista Agutas, 7:5, 7:6 (7:1) palaužęs australo Matthew Ebdeno pasipriešinimą, šeštoji raketė Vasekas Pospišilas iš Kanados, 6:4, 6:2 nugalėjęs vokietį Janą-Lennardą Struffą, bei aštuntas pagal reitingą austras Jurgenas Melzeris, 5:7, 6:3, 6:3 įveikęs slovaką Lukašą Lacko.

Kitų vyrų vienetų varžybų aštuntfinalio mačų rezultatai:

Thiemo de Bakker (Olandija) – 5-Dmitrij Tursunov (Rusija) be kovos;

Joao Sousa (Portugalija) – Mate Pavič (Kroatija) 6:2, 6:4;

Benjamin Becker (Vokietija) – Dudi Sela (Izraelis) 6:2, 7:5.

Be pagrindinio prizo vyrų vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 73 350 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Nepasisekė moterų vienetų varžybų nugalėtojos titulą ginusiai bei favorite laikytai rumunei Simonai Halep, kuri aštuntfinalyje dėl traumos nebaigė mačo su vokiete Annika Beck. Pergalė rezultatu 5:7, 3:2 įskaityta vokietei.

Kitų moterų vienetų varžybų aštuntfinalio mačų rezultatai:

Jie Zheng (Kinija) – 4-Carla Suarez Navarro (Ispanija) 7:5, 0:1 (ispanės trauma);

Elina Svitolina (Ukraina) – 6-Kirsten Flipkens (Belgija) 7:6 (7:4), 6:4;

8-Klara Koukalova (Čekija) – Mona Barthel (Vokietija) 6:2, 7:6 (8:6);

Coco Vandeweghe (JAV) – Vania King (JAV) 6:7 (6:8), 6:0, 2:1 (amerikietės trauma).

Kartu su pagrindiniu prizu moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis ir 280 WTA reitingo taškų.