Vienetų varžybų šešioliktfinalyje vokietis Dustinas Brownas 7:6 (7:3), 6:2 nugalėjo penktąją raketę taivanietį Lu Yen-Hsuną, čekas Jiržis Vesely 7:6 (7:2), 6:3 įveikė aštuntąjį pagal reitingą olandą Igorį Sijslingą, o serbas Nikola Milojevičius 6:2, 5:7, 6:4 privertė pasiduoti bosnį Mirzą Bašičių.

Aštuntfinalyje tarp pat žais austras Jurgenas Melzeris, 6:4, 6:1 nugalėjęs ispaną Pablo Carreno, bei Rusijos tenisininkas Teimurazas Gabašvilis, iš tolesnės kovos eliminavęs serbą Dušaną Lajovičių – 3:6, 6:3, 6:4.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Nicoje, Prancūzijoje, tęsiasi ATP serijos „Open de Nice Cote dAzur“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 426 tūkst. eurų.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje šeštoji raketė prancūzas Nicolas Mahutas 6:7(4:7), 6:3, 6:2 privertė pasiduoti tautietį Martiną Vaisse'ą, kitas korto šeimininkas Paulas-Henri Mathieu (France) 2:6, 6:4, 6:0 įveikė Prancūzijos tenisininką Lucą Pouille'ą, o argentinietis Leonardo Mayeris 4:6, 6:3, 6:4 nugalėjo kroatą Borną Čoričių.

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

Strasbūre ir Niurnberge – moterų turnyrai

Pirmadienį prasidėjo WTA serijos tarptautinis „Internationaux de Strasbourg“ moterų teniso turnyras.

Vienetų varžybų pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyvėmis tapo trys amerikietės, Kazachstano tenisininkė, kroatė, prancūzė bei australė.

Zarina Diyas (Kazachstanas) – 3-Kirsten Flipkens (Belgija) 6:2, 6:7 (3:7), 6:3;

Casey Dellacqua (Australija) – 5-Jelena Vesnina (Rusija) 7:5, 3:6, 6:3

8-Alison Riske (JAV) – Teliana Pereira (Brazilija) 6:3, 6:3;

Madison Keys (JAV) – Maria Teresa Torro (Ispanija) 7:6 (7:2), 6:2;

Vania King (JAV) – Paula Ormaechea (Argentina) 5:7, 6:2, 6:1;

Ajla Tomljanovič (Kroatija) – Kristina Mladenovič (Prancūzija) 6:4, 6:0;

Claire Feuerstein (Prancūzija) – Sharon Fichman (Kanada) 6:2, 6:4.

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis bei 280 WTA reitingo taškų.

Niurnberge, Vokietijoje, tęsiasi WTA serijos „Nurnberger Versicherungs Cup“ tarptautinis moterų teniso turnyras.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje korto šeimininkė Dinah Pfizenmaier 6:4, 6:4 nugalėjo paragvajietę Montserrat Gonzalez, Australijai atstovaujanti Anastasija Rodionova 6:3, 3:6, 6:3 įveikė čekę Terezą Martincovą, o Kazachstano tenisininkė Jaroslava Švedova 7:5, 6:3 privertė pasiduoti austrę Patricią Mayr-Achleitner.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis bei 280 WTA reitingo taškų.