Pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyvėmis tapo:

Alize Cornet (Prancūzija) - Kirsten Flipkens (Belgija) 6:3, 6:2;

Madison Keys (JAV) - Alison Riske (JAV) 6:2, 6:2.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks 387 130 eurų čekis ir 900 WTA klasifikacijos taškų.

Vyrų turnyre – G. Dimitrovo ir G. Simono pergalės

Italijos sostinėje tęsiasi „ATP World Tour Masters 1000“ serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras „Internazionali BNL d'Italia“, kurio prizų fondą sudaro 2,884 mln. eurų.

Vienetų varžybų pirmojo rato (1/32 finalo) mačuose pergales iškovojo bei šešioliktfinalio dalyviais tapo prancūzas, du ispanai, italas, du kroatai ir bulgaras.

12-Grigor Dimitrov (Bulgarija) – Edouard Roger-Vasselin (Prancūzija) 4:6, 6:3, 6:4

Gilles Simon (Prancūzija) – Filippo Volandri (Italija) 6:2, 6:3;

Marcel Granollers (Ispanija) – Feliciano Lopez (Ispanija) 7:5, 6:1;

Pere Riba (Ispanija) – Paolo Lorenzi (Italija) 7:6 (7:3), 6:3;

Simone Bolelli (Italija) – Stefano Travaglia (Italija) 3:6, 7:5, 7:6 (7:5);

Ivo Karlovič (Kroatija) – Pablo Carreno (Ispanija) 3:6, 6:3, 7:6 (7:4);

Ivan Dodig (Kroatija) – Federico Delbonis (Argentina) 6:3, 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 549 tūkst. eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)