Tai buvo pirmasis šiemet bei penktas per visą karjerą 32-erių metų Austrijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojui atiteko 250 įskaitinių ATP reitingo taškų bei 76 900 JAV dolerių čekis.

26-erių G. Monfilsas tenkinosi 150 ATP klasifikacijos taškų bei 43 775 dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo favoritai - kanadietis Danielis Nestoras poroje su indu Leanderiu Paesu, finale 7:6 (12:10), 7:5 privertę pasiduoti Treatą Huey'ų iš Filipinų ir britą Dominicą Inglotą.

ATP serijos vyrų teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 575 250 dolerių.

Tarptautinį WTA serijos moterų teniso turnyrą JAV laimėjo rumunė

Konektikuto valstijoje (JAV) pasibaigusio WTA serijos tarptautinio „New Haven Open at Yale“ moterų teniso turnyro nugalėtoja tapo rumunė Simona Halep, vienetų varžybų finale 6:2, 6:2 sutriuškinusi nugalėtojos titulą praradusią trečiąją raketę čekę Petrą Kvitovą.

Tai buvo jau ketvirtasis šiemet - vos daugiau nei per du mėnesius - Rumunijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Be pagrindinio prizo 21-erių metų S. Halep atiteko 470 WTA klasifikacijos taškų bei 117 tūkst. JAV dolerių čekis.

2011 metų Vimbldono čempionė 23-ejų P. Kvitova tenkinosi 320 WTA reitingo taškų bei 62 300 dolerių piniginiu prizu.

Dvejetų varžybas laimėjo indė Sania Mirza poroje su kine Zheng Jie, finale 6:3, 6:4 įveikusios ispanę Anabel Mediną Garrigues bei slovėnę Katariną Srebotnik.

WTA serijos moterų teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 690 tūkst. dolerių.