Šeštadienį žaidžiami likę trečiojo etapo susitikimai, po kurių paaiškėjo pirmieji sportininkai žengę į turnyro aštuntfinalį.

Įtikinamą pergalę iškovojo geriausias pasaulio tenisininkas serbas Novakas Džokovičius, kuris po trumpos trijų setų valandos ir 22 minučių kovos 6:3, 6:2, 6:2 įrodė favorito statusą kovoje su Prancūzijos tenisininku Jeremy Chardy (ATP-25).

Ketvirta pasaulio raketė ispanas Davidas Ferreras dėl patekimo į aštuntfinalį turėjo pakovoti daug sunkiau. Jis po permainingos ir labai atkaklios penkių setų kovos rezultatu 6:7, 7:6, 2:6, 6:1, 6:2 privertė pasiduoti ukrainietį Aleksandrą Dolgopolovą (ATP-24). Dvikova truko 3 valandas ir 4 minutes.

Geriausias Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis (ATP-39) baigė pasirodymą prestižiniame turnyre, po trijų setų kovos 2:6, 4:6, 4:6 nusileidęs 54-ai pasaulio raketei ispanui Fernando Verdasco. Dvikova truko 1 valandą ir 45 minutes.

Neįtikėtinai atkaklioje dvikovoje, kuri truko 3 valandas ir 4 minutes, Italijos tenisininkas Andreasas Seppi (ATP-28) 3:6, 6:2, 6:7, 6:1, 6:4 nugalėjo 11-ą pasaulio raketę 23 metų japoną Kei Nishikori.

Ne mažiau atkakli kova vyko tarp 9-os pasaulio raketės prancūzo Richardo Gasqueto ir 20-mečios Australijos tenisininko Bernardo Tomičiaus (ATP-59). Jaunasis australas per 2 valandas ir 45 minutes palaužė savo varžovo pasipriešinimą rezultatu 7:6, 5:7, 7:5, 7:6.

Į kitą etapą žengė Čekijos tenisininkas Tomašas Berdychas (ATP-6), po sunkios mačo pradžios atsitiesęs ir rezultatu 3:6, 6:3, 6:4, 7:5 įveikęs Keviną Andersoną (ATP-23) iš Pietų Afrikos.

Pergalę šventė ir 8-oji pasaulio raketė argentinietis Juanas Martinas del Potro, rezultatu 7:5, 7:6, 6:0 nugalėjęs Slovėnijos tenisininką Gregą Zemlja (ATP-55).

Moterų varžybose nugalėtojos titulą ginanti pirmoji pasaulio raketė amerikietė Serena Williams per 58 minutes lengvai 6:2, 6:0 įveikė vyriausią turnyro dalyvę (42 metai) japonę Kimiko Date-Krumm (ATP-84). Amerikietei per jos karjerą tai buvo jubiliejinė 600-oji pergalė.

Aštuntoji pasaulio raketė čekė Petra Kvitova po atkaklios trijų setų kovos 6:3, 2:6, 6:3 nugalėjo Rusijos tenisininkę Jekateriną Makarovą (WTA-27).

Viena favoričių laikoma Lenkijos tenisininkė (ATP-4) Agnieszka Radwanska po trijų setų kovos rezultatu 7:5, 4:6, 6:3 įveikė 52-ą pasaulio raketę Madison Keys.

Ir toliau sėkmingai turnyre rungtyniauja Estijos atstovė Kaia Kanepi (ATP-46) gana lengvai 6:2, 6:3 nugalėjusi 126-ą vietą reitinge užimančią amerikietę Alison Riske.

13-ą vietą WTA reitinge užimanti australė Samantha Stosur po trijų setų kovos rezultatu 6:4, 2:6, 1:6 turėjo pripažinti Vokietijos tenisininkės Sabinės Lisicki (WTA-24) pranašumą.

Puikią pergalę iškovojo ir taip pat į kitą etapą žengė šeštoji pasaulio raketė kinietė Li Na, rezultatu 4:6, 6:0, 8:6 palaužusi Čekijos tenisininkės Klaros Zakopalovos (WTA-43) pasipriešinimą.

Tsvetana Pironkova - Petra Martič 6:1 4:6 6:2

Primename, kad 2012 metais Vimbldone triumfavo šveicaras Rogeris Federeris, kuris finale 4:6, 6:4, 7:5, 6:3 pranoko britą Andy Murray'ų ir septintą kartą iškėlė taurę virš savo galvos. Prieš tai R. Federeris čia buvo triumfavęs 2003-2007 ir 2009 metais.

Taip R. Federeris pagal Vimbldono čempiono titulus pavijo turnyro rekordininką amerikietį Pete'ą Samprasą, kuris šias varžybas yra laimėjęs taip pat septynis kartus - 1993-1995 ir 1997-2000 metais.

Moterų varžybų finale pergale džiaugėsi amerikietė Serena Williams, kuri 6:1, 5:7, 6:2 nugalėjo lenkę Agnieszką Radwanską ir iškovojo penktą tokį prizą (prieš tai jai taip pat pasisekė 2002, 2003, 2009, 2010 metais).