Pergalių serijas vienetų varžybose penktadienį pratęsė favoritais laikomi žaidėjai.

Pergalę penktadienį iškovojo nugalėtojo titulą ginantis septyniskart šį turnyrą laimėjęs ispanas Rafaelis Nadalis. Trečias pagal reitingą šiemet R. Nadalis antrajame rate 4:6, 6:3, 6:3, 6:3 palaužė slovako Martino Kližano pasipriešinimą ir pateko į šešioliktfinalį, kuriame susitiks su italu Fabio Fognini (ATP-29).

Vyrų vienetų varžybų pirmaisiais aštuntfinalio dalyviais tapo 2009-ųjų metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis šveicaras Rogeris Federeris, šešioliktfinalyje 6:3, 6:4, 7:5 įveikęs Ričardo Berankio skriaudėją prancūzą Julieną Benneteau, bei ketvirtas pagal skirstymą ispanas Davidas Ferreras, 6:1, 7:5, 6:4 įrodęs savo pranašumą prieš tėvynainį Feliciano Lopezą.

Pirmosiomis moterų vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvėmis tapo pajėgiausia planetos tenisininkė amerikietė Serena Williams ir penktoji pagal skirstymą italė Sara Erani. 2002-aisiais „Roland Garros“ kortuose triumfavusi S. Williams penktadienį 6:0, 6:2 sutriuškino rumunę Soraną Cirsteą, o praėjusiais metais finale žaidusi S. Errani 6:0, 6:4 nugalėjo vokietę Sabinę Lisicki.

Pergalę antrajame rate iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko nugalėtojos titulą ginanti antroji raketė rusė Marija Šarapova, 6:2, 6:4 įveikusi kanadietę Eugenie Bouchard.

Kitų penktadienį jau pasibaigusių mačų rezultatai:

vyrai, 2 ratas

7-Richard Gasquet (Prancūzija) - Michal Przysiezny (Lenkija) 6:3, 6:3, 6:0;

8-Janko Tipsarevič (Serbija) - Fernando Verdasco (Ispanija) 7:6 (7:3), 6:1, 3:6, 5:7, 8:6;

9-Stanislas Wawrinka (Šveicarija) - Horacio Zeballos (Argentina) 6:2, 7:6 (7:2), 6:4;

12-Tommy Haas (Vokietija) - Jack Sock (JAV) 7:6 (7:3), 6:2, 7:5;

19-John Isner (JAV) - Ryan Harrison (JAV) 5:7, 6:7 (7:9), 6:3, 6:1, 8:6;

21-Jerzy Janowicz (Lenkija) - Robin Haase (Olandija) 6:4, 4:6, 6:4, 6:3;

29-Michail Južnyj (Rusija) - Federico Del Bonis (Argentina) 6:3, 6:7 (5:7), 7:5, 6:4;

Nikolaj Davydenka (Rusija) - Denis Istomin (Uzbekistanas) 6:4, 7:5, 6:2;

vyrai, 3 ratas

6-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) -25-Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:1, 6:2, 7:5;

Viktor Troicki (Serbija) - 10-Marin Čilič (Kroatija) 7:6 (14:12), 6:4, 7:5;

11-Nicolas Almagro (Ispanija) - 20-Andreas Seppi (Italija) 7:6 (7:1), 6:0, 6:4;

23-Kevin Anderson (PAR) - 14-Miloš Raonič (Kanada) 7:5, 7:6 (7:4), 6:3;

15-Gilles Simon (Prancūzija) - 18-Sam Querrey (JAV) 2:6, 6:3, 2:6, 7:6 (7:2), 6:2;

32-Tommy Robredo (Ispanija) - Gael Monfils (Prancūzija) 2:6, 6:7 (5:7), 6:2, 7:6 (7:3), 6:2.

moterys, 2 ratas

12-Marija Kirilenko (Rusija) - Ashleigh Barty (Australija) 6:3, 6:1;

13-Marion Bartoli (Prancūzija) - Mariana Duque (Kolumbija) 7:6 (7:5), 7:5;

Francesca Schiavone (Italija) - 21-Kirsten Flipkens (Belgija) 6:1, 4:6, 6:3.

Stefanie Voegele (Šveicarija) - Kaia Kanepi (Estija) 7:6 (8:6), 3:6, 8:6.

moterys, 3 ratas

4-Agnieszka Radwanska (Lenkija) - Dinah Pfizenmaier (Vokietija) 6:3, 6:4;

8-Angelique Kerber (Vokietija) - 29-Varvara Lepchenko (JAV) 6:4, 6:7 (3:7), 6:4;

14-Ana Ivanovič (Serbia) - Virginie Razzano (Prancūzija) 6:3, 6:2;

15-Roberta Vinci (Italija) - Petra Cetkovska (Čekija) 6:1, 2:6, 6:2;

20-Carla Suarez Navarro (Ispanija) - Monica Puig (Puerto Rikas) 6:4, 7:5;

Svetlana Kuznecova (Rusija) - Bojana Jovanovski (Serbija) 6:4, 7:6 (7:2).

Kartu su pagrindiniais prizais vyrų bei moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks 1,5 mln. eurų čekiai ir po 2000 ATP bei WTA reitingo taškų.