Vyrų vienetų varžybų finale antrą reitingą turėjęs šveicaras Stanislasas Wawrinka 6:1, 6:4 nugalėjo favoritu laikytą ispaną Davidą Ferrerą ir laimėjo ketvirtą karjeroje bei pirmąjį po dvejų metų pertraukos ATP serijos turnyrą.

Paskutinį kartą iki šio mačo šveicaras šventė pergalę 2011-ųjų sausį Indijoje.

Vyrų turnyro prizų fondą sudarė 410,2 tūkst. eurų. Kartu su pagrindiniu prizu S. Wawrinkai buvo įteiktas 71,9 tūkst. eurų čekis ir jis uždirbo 250 ATP reitingo taškų.

Moterų vienetų varžybų nugalėtoja dar šeštadienį tapo trečią reitingą turėjusi rusė Anastasija Pavliučenkova. Ji finale 7:5, 6:2 įveikė ketvirtąją pagal skirstymą ispanę Carlą Suarez.

Laimėjusi penktąjį WTA serijos turnyrą Rusijos tenisininkė be pagrindinio prizo gavo 280 WTA klasifikacijos taškų bei 37 tūkst. dolerių.

Moterų turnyro prizų fondą sudarė 235 tūkst. JAV dolerių.