Penktadienį nutrūko vienetų varžybų nugalėtojos titulą ginusios estės Kaia Kanepi pergalių serija. Ji pusfinalyje 4:6, 1:6 pralaimėjo ketvirtajai raketei ispanei Carlai Suarez.

Ispanijos tenisininkė finale žais su trečiąjį reitingą turinčia ruse Anastasija Pavliučenkova, kuri kitoje pusfinalio dvikovoje 0:6, 6:3, 6:1 įveikė šveicarę Rominą Oprandi.

Vyrų vienetų varžybose pergales ketvirtfinalyje iškovojo trys iš keturių pirmojo ketverto žaidėjų: favoritu laikomas ispanas Davidas Ferreras 6:4, 7:6 (7:2) palaužė rumuno Victoro Hanescu pasipriešinimą, antrą reitingą turintis šveicaras Stanislasas Wawrinka 6:4, 6:4 įveikė portugalą Gastao Eliašą ir trečias pagal skirstymą italas Andreas Seppis 6:4, 6:3 nugalėjo aštuntą raketę ispaną Tommy Robredo.

Nepasisekė ketvirtą reitingą turėjusiam italui Fabio Fogniniui, kuris 6:3, 4:6, 4:6 nusileido ispanui Pablo Carreno.

Moterų turnyro prizų fondą sudaro 235 tūkst. JAV dolerių, o nugalėtojai be pagrindinio prizo atiteks 280 WTA klasifikacijos taškų bei 37 tūkst. dolerių. Vyrų turnyro prizų fondas didesnis - 410,2 tūkst. eurų. Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojui bus įteiktas 71,9 tūkst. eurų čekis ir jis uždirbs 250 ATP reitingo taškų.