Pergalę pirmajame rate iškovojo praėjusių metų šio turnyro finalininkas prancūzas Julienas Benneteau, 6:3, 5:7, 6:2 įveikęs ispaną Pablo Andujarą.

Kituose vyrų turnyro pirmojo rato mačuose Denisas Istominas iš Uzbekistano 6:7 (4:7), 6:4, 7:6 (7:3) palaužė australo Jameso Duckwortho pasipriešinimą, penktas pagal skirstymą vokietis Florianas Mayeras 6:1, 6:2 sutriuškino portugalą Joao Sousą ir aštuntąjį reitingą turintis ispanas Marcelas Granollersas 5:7, 7:5, 6:1 nugalėjo kitą Australijos atstovą Matthew Ebdeną.

Pergalingai moterų vienetų varžybas praėjo 2011-aisiais Sidnėjuje triumfavusi bei ketvirtąjį reitingą šiemet turinti kinė Li Na, pirmajame rate 7:6 (7:2), 7:5 įrodžiusi savo pranašumą prieš amerikietę Christiną McHalę.

Pirmadienį moterų varžybose užfiksuotos ir dvi staigmenos - kinė Zheng Jie 6:3, 6:7 (7:9), 6:4 įveikė šeštąją raketę australę Samanthą Stosur, o italė Roberta Vinci 7:5, 7:5 nugalėjo aštuntąją pagal reitingą rusę Nadią Petrovą.

Kitų moterų pirmojo rato susitikimų rezultatai:

3-Sara Errani (Italija) - Karolina Pliskova (Čekija) 6:1, 6:3;

Jelena Jankovič (Serbija) - Tamira Paszek (Austrija) 6:2, 7:6 (7:5);

Madison Keys (JAV) - Lucie Šafaržova (Čekija) 6:2, 6:1;

Galina Voskoboeva (Kazachstanas) - Yanina Wickmayer (Belgija) 3:6, 7:6 (7:5), 6:2;

Kimiko Date-Krumm (Japonija) - Casey Dellacqua (Australija) 6:4, 6:1;

Svetlana Kuznecova (Rusija) - Julia Goerges (Vokietija) 3:6, 6:3, 6:3;

Ayumi Morita (Japonija) - Daniela Hantuchova (Slovakija) 1:6, 6:3, 6:3.

Be pagrindinio prizo moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 117 tūkst. dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų, o vyrų turnyrą laimėjęs žaidėjas gaus 78,8 tūkst. dolerių bei 250 ATP reitingo taškų.