Lukas Mugevičius 3:6, 5:7 turėjo pripažinti į aštuntfinalį iškopusios baltarusio Nikolajaus Fidirko (ATP-1155) pranašumą, o japonas Ryota Kishi 6:4, 6:0 nugalėjo Simą Malakauską.

Lietuvos čempiono Gvido Sabeckio (ATP-1034) varžovu šešioliktfinalyje bus favoritas iš Čilės Hansas Podlipnikas-Castillo (ATP-289), asmeninį kvietimą gavusiam Juliui Tverijonui dėl vietos aštuntfinalyje teks kovoti su baltarusiu Fiodoru Dudčiku (ATP-1724).

Pastarasis Baltarusijos tenisininkas poroje su tautiečiu Andrejumi Novikovu dvejetų varžybų aštuntfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo Alekso bei Juliaus Tverijonų duetą.

Dvejetų varžybų pirmajame rate Aurimo Karpavičiaus ir Gvido Sabeckio duetas pirmajame rate susitiks su ketvirtąja turnyro pora iš Lenkijos - Arkadiuszu Kocyla ir Mikolajumi Szmyrgala, Luko Mugevičiaus ir latvio Mikelio Libiečio duetas išmėgins jėgas su baltarusio Aleksandro Bulickio ir ruso Konstantino Gerlacho pora, o Julius Gotovskis ir Augustas Radžiukynas žais su Zimbabvės atstovo Marko Fynno ir ispano Adrioso Maso Mascolo duetu.